پشتیبانی از حالت پاناروما به اپلیکیشن دوربین ویندوز اضافه شد

0

پشتیبانی از حالت پاناروما به اپلیکیشن دوربین ویندوز اضافه شد

در سال های نسبتا دور گذشته، وظایف دوربین گوشی های موبایل تنها به ثبت یک تصویر خلاصه میشد و بارز ترین ویژگی هایی که سازندگان سعی میکردند به دوربین گوشی های خود استفاده کنند، افزایش سرعت شاتر دوربین بود که اگر به خاطر داشته باشید، سرعت شاتر در گوشی های قدیمی بسیار کند بود در نهایت اشتراک گذاری از طریق MMS نیز ار جمله ویژگی های جانبی گوشی های موبایل نسبتا قدیمی بود. با ورود اسمارتفون ها روال کار کاملا عوض شد. نه تنها کیفیت تصاویر ثبت شده ی گوشی های موبایل بسیار افزایش یافت بلکه موجی از امکانات جانبی به دوربین این دستگاه ها اضافه شد تا شاهد رقابت گوشی های موبایل با دوربین های حرفه ای DSLR باشیم. حالت پاناروما یا به عبارتی دیگر سراسر نما، از جمله ویژگی های جالبی است که اکنون به پلتفرم ویندوز نیز اضافه شده است. همراه ما باشید.

توسط حالت پاناروما، کاربر میتواند تصویری را به ثبت برساند که حتی تا زاویه ی 360 درجه ی محیط اطرف خود نیز در تصویر نمایان باشد. این ویژگی در نماهای فوق عریض و مناظری که میبایست تمام اطراف شما در تصویر نمایان باشند، بسیار کاربردی است. در حالی که از کاربران ویندوز 10 موبایل هستید، احتمالا از عدم وجود ویژگی پاناروما در اپلیکیشن دوربین گوشی خود مطلع هستید. در حالی که اپلیکیشن دوربین ویندوز 10 موبایل از ویژگی های مناسبی برخوردار است، اما قطعا نبود حالت پاناروما یکی از نقص های بزرگ آن به شمار میرود. در حالی که دو پلتفرم iOS و اندروید مدت زیادیست که دارای این ویژگی در اپلیکیشن دوربین خود هستند.

اکنون خبر خوشی برای کاربران ویندوز 10 موبایل منتشر شده است. مایکروسافت پشتیبانی اپلیکیشن دوربین ویندوز 10 موبایل را از حالت پاناروما اعلام کرده است. در حال حاضر این حالت تنها برای نسخه ی پیش نمایشی است که برای کاربران عضو اینسایدر منتشر شده است اما به زودی با ارائه ی بروزرسانی رسمی، این ویژگی به تمامی گوشی های ویندوزی اضافه خواهد شد. نسخه ی بروزرسانی جدید ویندوز موبایل، 2016.816.21.0 است که با دانلود و نصب این بروزرسانی، شاهد اضافه شدن حالت پاناروما در اپلیکیشن دوربین گوشی خود خواهید بود.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید