پلیس در علاالدین؛ تکلیف گوشی های قاچاق امروز مشخص می شود؟

0

پلیس در علاالدین؛ تکلیف گوشی های قاچاق امروز مشخص می شود؟

در ادامه اجرای طرح رجیستری تلفن های هوشمند و برخورد با فروش تلفن های قاچاق، امروز نیروی انتظامی در پاساژ علاء الدین تهران مستقر شده تا با فروشندگان کالاهای قاچاق برخورد کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماموران پلیس تهران از صبح امروز در مجتمع تجاری علاء الدین حضور پیدا کرده اند تا با فروشندگان و فروشگاه هایی که اقدام به فروش تلفن های هوشمند قاچاق می کنند برخورد کرده و احتمالا دستور به پلمپ یا جمع آوری محصولات قاچاق آنها بدهند. با این حال به گزارش همین خبرگزاری فروشندگان علاء الدین تا کنون از باز کردن فروشگاه ها خودداری کرده اند. ظاهرا پلیس از ورود یک محموله تلفن همراه قاچاق به این مجتمع با خبر شده و حالا قصد دارد در راستای طرح رجیستری، از ورود آنها به بازار جلوگیری نماید. ابوالفضا قناعتی، عضو هیات رئیسه شواری شهر تهران نیز با تائید این خبر اضافه کرد حضور پلیس ارتباطی به تخریب بنای این ساختمان ندارد و برای پیگیری طرح رجیستری تلفن های هوشمند انجام شده است.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید