پلی‌آف یورو 2016/ گلزنی زلاتان به پسر پیتر اشمایکل معروف

0

ورزش > فوتبال جهان – در مرحله پلی‌آف یورو 2016، سوئد میزبان تیم ملی فوتبال دانمارک بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ از ساعت 23:15 شنبه شب به وقت تهران، در  استکهلم دو تیم ملی سوئد و دانمارک از دور رفت مرحله پلی‌آف یورو 2016 به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم میزبان با نتیجه 2 – 1 به  پیروزی رسید.

مطابق انتظار این سوئد بود که بازی را بهتر آغاز کرد و حمایت همه جانبه و جالب هواداران خودی را هم همراه خود می‌دید. اما این تیم با وجود ابرستاره خود؛ زلاتان ایبراهیمویچ، تا واپسین دقایق نیمه  اول صبر کرد تا به اولین گل خود  در این مسابقه دست پیدا کند. در دقیقه 45 این فورسبرگ بود که موفق شد دروازه اشمایکل  را باز کند. 

در اولین دقایق نیمه دوم هم باز این سوئد بود که همچنان حمله می‌کرد و حرکت خوب فورسبرگ منجر به این شد که یک پنالتی به نفع سوئد اعلام شود. این پنالتی را ایبراهیمویچ در دقیقه 50 تبدیل به گل کرد. 

بعد از این بود که خیمه  سنگین دانمارک روی دروازه سوئد آغاز شد واین تیم از چپ و راست روی دروازه این تیم حمله می کرد. در نهایت و در دقیقه 80 یورگنسن موفق شد یکی از گل‌های خورده را جبران کند تا تنها با کسب یک پیروزی با یک گل در خانه خودی و در بازی برگشت؛ این دانمارک باشد که به عنوان تیم صعود کرده معرفی بشود. 

258 41

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید