پورشه برای تکمیل پروژه Mission E، حدودا ۱۴۰۰ نیروی جدید استخدام می‌کند!

0

کمپانی خودروسازی پورشه باتوجه به شرایط پیش آمده به‌طور رسمی اعلام کرده که قصد دارد ۱۴۰۰ نیروی جدید را در منطقه اشتوتگارت آلمان به‌خدمت بگیرد. این درحالیست که این شرکت در سال ۲۰۱۰ میلادی پرسنل کاری خود را تقرببا به دوبرابر افزایش داده بود. این فرصت‌های شغلی جدید و نیروهای فعال در آنها به‌طور ویژه در توسعه پروژه تولید خودروی تمام برقی اسپرت پورشه، که با عنوان Mission E در اواخر سال ۲۰۱۵ کلید خورد، به این خودروساز کمک خواهند کرد و طبق پیش‌بینی‌ها این محصول در اواخر این دهه به مرحله تولید می‌رسد.

2015-Porsche-Mission-E-Concept-2

پورشه می‌خواهد در این مرکز جدید حدودا ۷۷۰ میلیون دلار سرمایه تزریق کند تا در کمتر از دوسال یک کارخانه مونتاژ و یک سالن رنگ جدید ایجاد شوند. همچنین این شرکت به دنبال استخدام کارشناسان خبره و متخصص در زمینه‌های فن‌آوری خودروهای متصل، تبدیل دیجیتالی، قابلیت‌های هوشمند و خودروهای برقی است و درکنار آن می‌خواهد ۱۰۰ متخصص فناوری اطلاعات (IT) نیز بکار گیرد. علاوه براین، پورشه ۵۰ موقعیت شغلی را برای افراد خلاق درنظر گرفته تا بتوانند آخرین فناوری‌ها را به‌بهترین شکل وارد حوزه خودرویی، مخصوصا در بخش محصولات ویژه این شرکت، نمایند.

2015-Porsche-Mission-E-Concept-7

نکته جالب اینکه این شرکت تعداد کارآموزان خود را از ۱۵۰ نفر به ۲۲۰ نفر افزایش و به زودی در راستای افزایش سهم زنان در نیروی کار، که بعنوان یک هدف استراتژیک در پورشه دنبال می‌شود، دو موقعیت در سطح مدیریت اجرایی را به کارکنان زن واگذار خواهد کرد. به‌گفته یکی از اعضاء هیئت مدیره این شرکت، تنها مشوق‌های مالی نمی‌تواند باعث جذب نیروهای خبره و پیشرفت شرکت شود بلکه ایجاد زندگی کاری جذاب، اعطای آزادی عمل و ایجاد شرایط رقابتی بین پرسنل از برنامه‌های اصلی بخش منابع انسانی پورشه تلقی می‌شوند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید