پوسترهای جدید ناسا برای سفر به مریخ + تصاویر

0

مریخ در چند دهه آینده به دومین سیاره برای زندگی بشر تبدیل می شود و به این خاطر آماده سازی انسان ها برای یادگیری تخصص های حرفه ای مورد توجه سازمان های فضایی جهانی قرار گرفته است.

پوسترهای جدید ناسا برای سفر به مریخ + تصاویر

گفتنی است، در این پوسترها که طرفداران سفر به فضا در هر جای دنیا می توانند بدون هزینه آنها را در ابعاد مختلف چاپ کنند از رنگهای شاد استفاده شده و اهداف ناسا از ارسال فضانوردان به مریخ به گونه ای هنرمندانه در آن درج شده است.

مقامات ناسا اعلام کرده اند که به دنبال افراد ماجراجو، سالم، جوان، تحصیل کرده و علاقه مند به کاوش در مریخ، قادر به انجام تعمیرات در سطح سیاره، آموزش به فضانوردان در حین ماموریت، آشنا به مهارت های کشاورزی و  دارا بودن روحیه جستجو گری در سطح سیاره برای کشف مناطق جدید هستند.

پوسترهای جدید ناسا برای سفر به مریخ + تصاویر

در طی چند دهه آینده سفر به سیاره مریخ امکان پذیر می شود و زیستگاه هایی برای زندگی فضانوردان احداث شده و با مهاجرت انسان ها به این سیاره نیاز است تا بیشتر کارهای عملیاتی ، تعمیراتی ، مراقبتی و وظایف مربوط به تامین آب و مواد غذایی درهمان جا توسط فضانوردان صورت گیرد.

پوسترهای جدید ناسا برای سفر به مریخ + تصاویر
پوسترهای جدید ناسا برای سفر به مریخ + تصاویر

در حال حاضر بیشتر فضانوردان در زمینه کارهای تحقیقاتی، علمی و فنی فعال هستند که لازم است نسل جدیدی از فضانوردان با تخصص های جدید حتی تخصص کشاورزی در فضا آموزش داده شوند تا بتوانند در سایر سیارات به کار بپردازند.

فضانوردی که به سیاره مریخ اعزام شود باید از توان بدنی بالایی برخوردار باشد تا بتواند علاوه بر تحمل شرایط سخت سفر به سیاره در آنجا با شرایط آب وهوایی انطباق پیدا کند و بتواند به وظایف محوله خود عمل کند.

ناسا اعلام کرده با آماده سازی روحیه مردم در سراسر جهان به سفر به سیاره مریخ  در دهه های آینده بشر می تواند رنج و سختی سفر به مریخ را تحمل کرده به آن سیاره مهاجرت کند.

منبع:Daily mail

انتهای پیام/

 

لینک مطلب

پاسخ دهید