پژو، شاسی بلند ۳۰۰۸GT را معرفی کرد

0

حدود یک‌ماه پیش، پژو با معرفی مدل جدید ۳۰۰۸ توجه بسیاری را به محصول کراس‌اوور خود جلب کرد. این خودرو با چهره جدید و جالب، از قدرت عالی پژو در طراحی محصولات حکایت می‌کند. پژو قصد دارد خانواده خودروهای ۳۰۰۸ را گسترش دهد به همین دلیل یک مدل جدیدتر و قوی‌تر را با پسوند GT معرفی کرد. پژو ۳۰۰۸GT نمونه‌ای دیزلی و تا حدودی اسپرت است. این شاسی‌بلند زیبای شهری از یک پیشرانه توربودیزل ۲ لیتری چهار سیلندر بهره می‌برد که ۱۸۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کند و تمام این نیرو از طریق گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک به جاده منتقل می‌شود.

Peugeot-3008_GT-2017-800-01

چهره خارجی خودرو نیز مانند موتور تقویت شده و ظاهر اسپرت‌تری به خود گرفته، از جمله تغییرات این مدل می‌توان به رینگ‌های ۱۸ اینچی اسپرت اشاره کرد. پژو ۳۰۰۸GT همانند نسخه استاندارد با چراغ‌های LED و جلوپنجره اسپرت کروم شطرنجی عرضه می‌شود، همچنین پژو با رنگ‌آمیزی جدید و به‌کارگیری ۲ رنگ مختلف در بدنه، ۳۰۰۸ جدید را بسیار جذاب‌تر کرده است. داخل کابین مدل جدید نیز با دو تریم چرم آلکانترا و ناپا و همین‌طور صفحه‌ آکپر دیجیتالی مسی‌رنگ تغییر یافته‌ است.

Peugeot-3008_GT-2017-800-07

پژو برای علاقه‌مندان این امکان را فراهم کرده تا در صورت اینکه به موتور دیزلی علاقه ندارند، از یک پکیج جدید استفاده کنند، این پکیج  با نام GT Line برای ۳۰۰۸ ارائه شده که می‌توان آن را با تمامی پیشرانه‌های این خودرو ازجمله ۱.۶ لیتری BlueHDi و ۲ لیتری BlueHDi سفارش داد.شرکت فرانسوی پژو اعلام کرد که تمام خودروهای خانواده کراس اوور جدید ۳۰۰۸ را در نمایشگاه پاریس که اوایل اکتبر برگزار می‌شود، به‌صورت رسمی معرفی خواهد کرد.

Peugeot-3008_GT-2017-800-21

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید