پژو ون Traveller i-Lab‬‏ را به همراه تبلتی ۳۲ اینچی رونمایی می‌کند

0

پژو از ون Traveller i-Lab، برای کسب سهم بیشتری از بازار بزودی در نمایشگاه ژنو  رونمایی خواهد کرد. امکانات پیشرفته و راحتی مسافرین از ویژگی‌های این خودرو بوده و پژو با آن حس یک سفر و تجربه ویژه را به مشتریانش خواهد بخشید. این ون از نظر ظاهری تغییرات زیادی نسبت به رقبای دیگر خود نداشته و در تصاویر منتشر شده از چهره Traveller i-Lab ؛ رنگ مسی تیره، شیشه‌های سیاه و سقف پانورامیک خودنمایی می‌کند.

peugeot-traveller-i-lab

داخل این ون بسیار منحصر به فرد طراحی شده و در آن از چرمی با کیفیت در دو رنگ سیاه و سفید استفاده شده و یک سیستم سرگرمی پیشرفته، وظیفه سرگرم کردن سرنشینان را بر عهده دارد.

peugeot-traveller-i-lab-vip-3-0-shuttle-concept1

این ون دارای چهار صندلی مجزا در قسمت عقب خود بوده و یک تبلت غول پیکر ۳۲ اینچی بر روی یک قوس یکپارچه و میان صندلی‌ها نصب شده است. پژو اطلاعات زیادی درباره این تبلت نداده، اما ظاهرا با همکاری کمپانی سامسونگ آن را توسعه داده و سرنشینان عقب این خودرو می‌توانند تصویر تبلت را برای استفاده بهتر به ۴ بخش مجزا تبدیل کنند. تبلت مذکور به همراه بلوتوث، شارژ آسان و بی‌سیم، wi-fi رایگان و هدست واقعیت مجازی عرضه می‌شود.

peugeot-traveller-i-lab

یک کنسول سقفی، اطلاعات متعددی مانند زمان و وضعیت آب‌وهوا را برای سرنشینان نمایش داده و سقف به چراغ‌های LED یکپارچه مجهز است. این ون به یک سیستم صوتی کانونی پرقدرت  مجهز شده، تا سرنشینان تجربه صوتی مطلوبی داشته باشند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید