پیام تبریک سرپرست تیم فوتبال امید به مناسبت روز خبرنگار ورزشی

0

به گزارش خبرگزاری میزان، حسین اخوت سرپرست تیم فوتبال امید ایران روز خبرنگار ورزشی را به خبرنگاران کشورمان تبریک گفت.

 پیام تبریک سرپرست تیم ملی امید و مدیر آکادمی فوتبال اخوت، به مناسبت روز خبرنگار ورزشی به شرح زیر است.

به نام خدا
ن والقلم و مایسطرون

برای قلم و نوشتن ارزشی والاتر از آن نیست که پروردگار متعال به آن قسم خورده است/ خبرنگاری قدمتی دارد به عمر آفرینش؛ هر مکانی که خطی و رسمی برای برقراری با مخاطب در دل خود دارد، سندی بر حضور اندیشه آدمیست از دیرباز و پیشینه ضرورت تحلیل پیرامون اوضاع و انتقال اطلاعات را نمایان می سازد.

خداوند را سپاس می‌گویم که بار دیگر روز خبرنگار ورزشی را برایمان فرصتی قرار داد تا به همدلی بیشتر بیندیشیم و قدردان مردان و زنان سختکوشی باشیم که یک سال دیگر به زعم تقویم و یک عمر به معنای واقعی، صداقت و امانتداری، حسن اندیشه و تفکر، تحلیل به حق و منصفانه، حفظ اصول اخلاقی در این حرفه و رعایت مصلحت و پرهیز از فضاسازی مخرب را منشور کارشان قرار دادند و خالصانه همدل و همسو با اهداف نظام عالیه جمهوری اسلامی ایران،‌ شانه به شانه‌ مسئولان و سهیم در نقش‌آفرینی‌های غیورمردان و شیرزنان میهن اسلامی در میادین مختلف ورزش کشور و رویدادهای بین‌المللی حضور داشته و بازتاب عملکردشان، آگاهی، شادی و اعتمادی چندسویه را برای مخاطبان به ارمغان آورد.

باعث مباهات و غرور است که جامعه ورزش و جوانان کشور از تعامل سازنده خبرنگارانی فهیم، ارزش‌گرا،‌ آزاداندیش و حقیقت‌جو برخوردار می‌باشد. اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه تلاشگران عرصه خبر به خصوص خبرنگاران و عکاسان ورزشی، آرزوی سلامتی و موفقیت آنها را از درگاه ایزد منان خواستارم.

حسین اخوت سرپرست تیم فوتبال امید ایران- مدیر تیم های فوتبال نیروی زمینی

انتهای پیام/

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید