پیام تبریک سرپرست تیم فوتبال امید به مناسبت روز خبرنگار ورزشی

0

حسین اخوت سرپرست تیم فوتبال امید ایران روز خبرنگار ورزشی را به خبرنگاران کشورمان تبریک گفت.به گزارش خبرگزاری میزان، حسین اخوت سرپرست تیم فوتبال امید ایران روز خبرنگار ورزشی را به خبرنگاران کشورمان تبریک گفت.

 پیام تبریک سرپرست تیم ملی امید و مدیر آکادمی فوتبال اخوت، به مناسبت روز خبرنگار ورزشی به شرح زیر است.

به نام خدا
ن والقلم و مایسطرون

برای قلم و نوشتن ارزشی والاتر از آن نیست که پروردگار متعال به آن قسم خورده است/ خبرنگاری قدمتی دارد به عمر آفرینش؛ هر مکانی که خطی و رسمی برای برقراری با مخاطب در دل خود دارد، سندی بر حضور اندیشه آدمیست از دیرباز و پیشینه ضرورت تحلیل پیرامون اوضاع و انتقال اطلاعات را نمایان می سازد.

خداوند را سپاس می‌گویم که بار دیگر روز خبرنگار ورزشی را برایمان فرصتی قرار داد تا به همدلی بیشتر بیندیشیم و قدردان مردان و زنان سختکوشی باشیم که یک سال دیگر به زعم تقویم و یک عمر به معنای واقعی، صداقت و امانتداری، حسن اندیشه و تفکر، تحلیل به حق و منصفانه، حفظ اصول اخلاقی در این حرفه و رعایت مصلحت و پرهیز از فضاسازی مخرب را منشور کارشان قرار دادند و خالصانه همدل و همسو با اهداف نظام عالیه جمهوری اسلامی ایران،‌ شانه به شانه‌ مسئولان و سهیم در نقش‌آفرینی‌های غیورمردان و شیرزنان میهن اسلامی در میادین مختلف ورزش کشور و رویدادهای بین‌المللی حضور داشته و بازتاب عملکردشان، آگاهی، شادی و اعتمادی چندسویه را برای مخاطبان به ارمغان آورد.

باعث مباهات و غرور است که جامعه ورزش و جوانان کشور از تعامل سازنده خبرنگارانی فهیم، ارزش‌گرا،‌ آزاداندیش و حقیقت‌جو برخوردار می‌باشد. اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه تلاشگران عرصه خبر به خصوص خبرنگاران و عکاسان ورزشی، آرزوی سلامتی و موفقیت آنها را از درگاه ایزد منان خواستارم.

حسین اخوت سرپرست تیم فوتبال امید ایران- مدیر تیم های فوتبال نیروی زمینی

انتهای پیام/

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید