پیام روشن مردم به دوستان و دشمنان انقلاب

0

گیگر :

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مهدی جمالی نژاد دقایقی پیش پای صندوق رای شعبه پل خواجوی اصفهان گفت:از صبح تاکنون شور و نشاط بسیار خوبی بین مردم برقرار شده و مردم با این حضور خود پیام روشنی را به دوستان انقلاب و همینطور دشمنان انقلاب اسلامی مخابره خواهند کرد.

به گزارش تابناک اصفهان، مهدی جمالی نژاد دقایقی پیش پای صندوق رای شعبه پل خواجوی اصفهان گفت:از صبح تاکنون شور و نشاط بسیار خوبی بین مردم برقرار شده و مردم با این حضور خود پیام روشنی را به دوستان انقلاب و همینطور دشمنان انقلاب اسلامی مخابره خواهند کرد.

وی اظهار کرد: امام خمینی (ره) بارها فرمودند ما تا آخر ایستاده ایم و اکنون 37 سال از عمر این انقلاب می گذرد و هر سال نیز حضور مردم پرشکوه تر از قبل می شود.

شهردار اصفهان ادامه داد: مقام معظم رهبری می فرمایند شرکت در انتخابات باعث عزت ایران اسلامی می شود و مطمئنا این حضور پر رنگ، مانایی و قرار گرفتن در حصار امنیت را به دنبال دارد.

جمالی نژاد اضافه کرد: ایران در حال حاضر با اقتدار در جزیره امن منطقه قرار دارد و اگر انسجام مردم نبود، این امنیت نیز نبود.

پیام روشن مردم به دوستان و دشمنان انقلاب

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: قرار نیست تنها مردم مسئولیت و ماموریت خود مبنی بر حضور را انجام دهند، بلکه منتخبین نیز باید امانت دار این رای بوده و در مقابل خداوند پاسخگو باشند.

شهردار اصفهان افزود: کسی که انتخاب می شود باید راه علاج چالش ها و مشکلات را بداند و مردم نیز باید دقت کنند کسی را انتخاب کنندکه شناخت و معرفت خوبی نسبت به مسایل داشته باشد.

جمالی نژاد در پیامی به 202 هزار رای اولی در استان اصفهان نیز گفت: این افراد آینده سازان ایران هستند و باید از هم اکنون حضوری جدی در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: حضور این افراد پای صندوق های رای نه تنها پایه های این نظام را مستحکم تر می کند، بلکه نظام را پر نشاط تر می کند و وقتی احساس کنند در سرنوشت کشور سهیم هستند، شور و نشاط اجتماعی بین آن ها ایجاد می گردد.

جمالی نژاد بیان کرد: وقتی حضور مردم پای صندوق های رای گیری جدی تر باشد، قدرت نرم و معنایی نظام نیز بیشتر می شود و واین انسجام باعث افزایش امنیت ملی ایران می گردد.

پیام روشن مردم به دوستان و دشمنان انقلاب

شهردار اصفهان تصریح کرد: برای اولین‌بار است که دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری همزمان با یکدیگر انجام می‌شود و این امر باعث شده است تا حضور مردم در این دو انتخابات از جلوه بیشتری برخوردار باشد و شور و نشاط حماسی آنان را بیشتر از هر زمانی به دنیا نشان دهد.

بیش از 53 هزار شعبه اخذ رای و بیش از 120 هزار صندوق اخذ رای در سراسر کشور، آماده رای گیری از ملت شریف ایران است و 54 میلیون و 915 هزار و 24 نفر، واجد رای دادن هستند که از این تعداد، 3 میلیون 88 هزار و 300 نفر، رای اولی هستند. همراه داشتن شناسنامه و شماره ملی برای اخذ رای ضروری و الزامی است.

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید