پیدا شدن کشتی گم شده پس از ۳۵ سال!

0

خبرگزاری میزان – یک نویسنده دفاع مقدس در صفحه شخصی خود از پیدا شدن کشتی ای خبر داده که ۳۵ سال مفقود بود.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از مهر، حبیب احمد زاده نویسنده دفاع مقدس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: هفته پيش پس از سي و پنج سال مفقودي و حدود هفت سال جستجو به بهانه ساخت مستندي از آن، ستاره آبادان، كشتي پدرم يافت شد، غواص كه از زير آب برگشت نشانه هاي خوب را آورد. به بوشهر رفتم تا حضوري خبر را به آقا بدهم. خبر را كه به مادرم دادم گفت دستت درد نكند فقط اي كاش ده سال زودتر تا شايد پدرت هم اين طور زمين گير نمي شد و وقتي در كنار پدرم قرار گرفتم او در مقابل خبر سكوت كرد و وقتي از او پرسيدم كه مي آيي با هم بريم درش بياريم سري به علامت تاييد تكان داد، واقعا خوشحال بودم كه در زمان حياتش توانسته بودم به قولم وفا كنم و خبرپيداشدنش را به او بگويم.
و اما اين دو عكس، پايين تري ،عكسي از زمان سلامت كشتي متوقف در اسكله هاي ابادان است و عكس بالا با رادار سونار به تازگي گرفته شده. كشتي مدفون در رسوب و در عمق چهارده متري درست در نقطه مرز ابي ايران و عراق ، روبروي اسكله چهار بندرخرمشهر.

پیدا شدن کشتی گم شده پس از ۳۵ سال!

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید