پیراهن امضا شده مسی به دست کودک افغانستانی رسید + عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، کودک کم سن و سال افغانستانی که در ماه اخیر انتشار تصاویری از او که با پلاستیک راه‌راه آبی‌وسفید برای خود پیراهن شماره 10 تیم ملی آرژانتین را درست و به تن کرده بود و این در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای داشت، هدیه ویژه لیونل مسی را دریافت کرد.

پیراهن امضا شده مسی به دست کودک افغانستانی رسید + عکس
ستاره آرژانتینی بارسلونا که گفته بود در صورت مهیا بودن شرایط، تمایل به ملاقات با این هوادار کوچک دارد، پس از اینکه نتوانست قرار ملاقاتی را با وی تنظیم کند، پیراهن امضا شده خود را از طریق مقر یونیسف در افغانستان به دست هوادارش رساند.

این پسر پنج ساله که مرتضی احمدی نام دارد، اهل استان غزنی در نزدیکی کابل است. بر اساس گزارش‌ها این پیراهن پلاستیکی را همایون، برادر 15 ساله مرتضی درست کرده و با ماژیک پشت آن نام و شماره مسی را نوشته است. برادر بزرگ این کودک افغانی پس از اینکه این پیراهن پلاستیکی را بر تن برادرش کرد، از او عکس گرفت و این تصاویر را در اواسط ماه ژانویه 2015 روی صفحه «فیسبوک» خود منتشر کرد.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید