پیرترین گربه جهان

0

گیگر :

این گربه که ۲۶ سال و ۲۰۵ روز سن دارد (اگر به عمر گربه‌ها حساب کنیم، ۱۲۱ سال)، هزاران طرفدار در اینستاگرام، فیس‌بوک و اسنپ‌چت دارد.

هر روز طرفداران به صفحه این گربه مسن سر می‌زنند تا از ماجراجویی‌های جدید پیرترین گربه جهان مطلع شوند. این گربه رکورد جهانی پیرترین گربه جهان را به نام خود ثبت کرده است و همچنان در سلامت کامل به سر می‌برد.

صاحب این گربه که ۳۴ سال سن دارد، می‌گوید: «من حساب اینستاگرام کوردوروی (نام گربه) را در ۱۳ آگوست سال گذشته ایجاد کردم؛ همان روزی که سازمان رکورد جهانی گینس اعلام کرد وی عنوان پیرترین گربه زنده جهان را به خود اختصاص داده است. کوردوروی حساب کاربری فیس‌بوک و اسنپ‌چت نیز دارد که بازخورد مثبتی داشته است. من نهایت تلاشم را می‌کنم تا خبرهای جدید را به اطلاع کاربران برسانم و به پیام‌ها و درخواست‌های خاصشان پاسخ دهم».

کوردوروی به همراه اشلی و شوهر ۳۷ ساله وی در ایالت ارگان آمریکا زندگی می‌کند. وی بیش از ۲۵۰۰ تعقیب‌کننده در اینستاگرام دارد و عنوان پیرترین گربه زنده جهان را اولین بار در ژوئن سال ۲۰۰۴ به خود اختصاص داد؛ اما مدتی بعد گربه دیگری به نام تیفانی تو (Tiffany two) از کالیفرنیا این عنوان را به خود اختصاص داد. تیفانی در ماه ژوئن سال گذشته درگذشت و کوردوروی دوباره این عنوان را به دست آورد.

اشلی معتقد است علت عمر طولانی گربه‌اش مدت زمانی است که در خارج از خانه به سر می‌برد.
اگر می‌خواهید کوردوروی را در اینستاگرام تعقیب کنید، روی آدرس @oldestlivingcat کلیک کنید.

cover

پاسخ دهید