پیشنهادهای ویژه ایرانسل برای فینال جام حذفی

0

گیگر :

همزمان با مسابقه نهایی جام حذفی فوتبال ایران بین تیم‌های ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران به میزبانی خرمشهر، ایرانسل پیشنهادهای ویژه تخفیف مکالمه برای فوتبال‌دوستان ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این پیشنهادها که در دومین سال متوالی حمایت این اپراتور از لیگ برتر و در قالب «جزیره هوشمند ایرانسل» ارائه شده است، شامل یک پیشنهاد ویژه برای اهالی خرمشهر و پیشنهاد تخفیفی دیگری برای ایرانسلیهای ساکن استان قهرمان جام حذفی (استان اصفهان یا تهران) است.

بر این اساس، همزمان با برگزاری مسابقه فینال از ساعت 21 تا 24 روز نهم خرداد، ایرانسلیهای ساکن خرمشهر میتوانند از 50 درصد تخفیف مکالمه در تماسهای درون شبکه ایرانسل استفاده کنند.

علاوه بر این، پس از پایان بازی و مشخص شدن تیم قهرمان جام حذفی، ایرانسلیهای یکی از استانهای اصفهان یا تهران از ساعت 24 روز نهم خرداد ماه تا ساعت 6 صبح روز بعد، از 50 درصد تخفیف مکالمه درون شبکه بهره خواهند برد. این تخفیف از ساعت 6 صبح تا 12 ظهر روز دهم خرداد نیز 15 دقیقه در هر ساعت برای مشترکان استان برنده جام حذفی ادامه خواهد داشت.

مشترکان ایرانسل میتوانند برای پیوستن به جزیره هوشمند ایرانسل و بهرهمندی از تخفیف فوق، کد دستوری *135*1# (ستاره 135 ستاره 1 مربع) را شمارهگیری کنند.

ایرانسل پیش از این نیز به مناسبت قهرمانی تیم استقلال خوزستان در لیگ برتر فوتبال و به عنوان حامی لیگ، تخفیف 50 درصدی مکالمه در جزیره هوشمند را برای خوزستانیها در نظر گرفته بود.

بر اساس این گزارش، «جزیره هوشمند» طرح تخفیفی ایرانسل برای دارندگان سیمکارتهای دائمی و اعتباری است. مشترکان ایرانسل میتوانند با پیوستن به این طرح در زمانها و مکانها مختلف از تخفیفهای ویژه و خاص بهرهمند شوند.

استفاده از جزیره هوشمند تنها در صورتی امکانپذیر است که مشترک عضو طرح پایه ثانیهای باشد. همچنین در صورت عضویت در هر طرح تعرفهای دیگر، امکان فعالسازی جزیره هوشمند وجود نخواهد داشت.

همچنین در صورتی که مشترک، سیستم پخش سلولی (Cell Broadcast) را فعال کرده باشد، میزان تخفیف طی ساعات و مکانهای مختلف به صورت خودکار روی نمایشگر گوشی وی نشان داده میشود.

 

شما منتشر کنید در

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید