پیش فروش نزدیک به 17 میلیون گوشی شیائومی می 5

0

پیش فروش نزدیک به 17 میلیون گوشی شیائومی می 5

کمپانی چینی شیائومی، چهارشنبه ی گذشته پس از نزدیک به دو سال پرچمدار خود را با عنوان می 5 معرفی کرد. از آن روز این کمپانی به ثبت نام برای پیش فروش این پرچمدار ادامه داده است و از دیروز ساعت 6 بعد از ظهر ثبت نام برای خرید این گوشی در چین به پایان رسیده است. اکنون زمان پیش فروش این گوشی هوشمند به پایان رسیده است و شیائومی به رکورد پیش فروش 16.8 میلیون گوشی می 5 تنها در 5 روز دست یافته است.

 

با توجه به قیمت چشمگیر این پرچمدار، طراحی زیبا و مشخصات خیره کننده این میزان پیش فروش تا حدودی پیش بینی میشد اما به هر حال این مقدار بسیار خارق العاده است. شیائومی طرفداران خود را حدودا 18 ماه برای معرفی پرچمدار جدید منتظر گذاشت با این حال به نظر میرسد این کمپانی با می 5 انتظارات آن ها را برآورده کرده است.

فروش رعد آسای شیائومی می 5 از فردا یکم مارچ از ساعت 10 صبح آغاز میشود . این کمپانی دو نسخه از این پرچمدار را آماده ی فروش کرده است. مدل استاندارد با 32 گیگابایت حافظه ی داخلی و 3 گیگابایت حافظه ی رم و همچنین نسخه 64 گیگابایتی در این روز به فروش خواهد رسید. به نظر میرسد امروز فقط رنگ سفید این پرچمدار به فروش برسد و حرفی از نسخه ی مشکی رنگ و یا حتی نسخه ی ویژه سرامیکی زده نشده است. تولید اول این پرچمدار فردا احتمالا کاملا به فروش خواهد رفت و برای موجودی بعدی کاربران باید صبر زیادی را متحمل شوند.

با وجود طراحی زیبا و شیک و مشخصات فنی فوق العاده ی شیائومی می 5 در کنار پردازنده ی اسنپ دراگون 820، صفحه نمایش 5 اینچی فول اچ دی و دوربین با کیفیت بالا، این گوشی از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار است. مدل پایه ی این پرچمدار با 3 گیگابایت حافظه ی رم و 32 گیگابایت حافظه ی داخلی حدودا 306 دلار و نسخه ی 64 گیگابایتی  352 دلار قیمت دارند. قدرتمند ترین نسخه ی این پرچمدار با بدنه ی سرامیکی، 4 گیگابایت حافظه ی رم و 128 گیگابایت حافظه ی داخلی 413 دلار به فروش میرسد. با وجود این قیمت های شیائومی می 5 یک رقیب شایسته و قدر برای پرچمداران کمپانی های دیگر است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید