پیکسل‌های جدید به کاربران انتخاب‌های بیشتری برای رنگ صفحه نمایش می‌دهند

0

پیکسل‌های جدید به کاربران انتخاب‌های بیشتری برای رنگ صفحه نمایش می‌دهند

زمانی که صحبت از صفحه نمایش گوشی هوشمند می شود، ما اصولاً باید به آنچه که کمپانی سازنده در اختیار ما میگذارد قانع باشیم و دقیقا به همین علت است که نوع و کیفیت صفحه نمایش گوشی ها، در انتخاب گوشی نقش بسیار مهمی دارد و می تواند در تصمیم گیری ما برای خرید گوشی تأثیرگذار باشد. با این حال بعضی از شرکت های سازنده گوشی هوشمند به کاربران خود برای شخصی سازی صفحه نمایش قدرت انتخاب میدهند. این چیزی است که گوگل قصد عملی ساختن آن را دارد.

پس از معرفی پیکسل های جدید گوگل، انتقاداتی به صفحه نمایش گوشی پیکسل 2 XL مبنی بر اینکه رنگ هایی که به تصویر میکشد، تیره و تار است، رنگ های غیرواضح دارد، پیکسل های روشنایی آن یک دست نیست، در هنگام اسکرول دانه دانه می شود و رنگ آبی نامحسوسی را از زاویه های خاص به تصویر میکشد، مطرح شد. حالا گوگل در بیانیه ای که در 9to5Google منتشر شده است، تأیید کرده است که در نظر دارد گزینه های رنگی بیشتری برای صفحه نمایش پیکسل های دو با آپدیت نرم افزاری در آینده ارائه دهد.

ما میدانیم که بعضی از مردم رنگ های زنده تر را ترجیح میدهند، بنابراین گزینه ای برای افزایش اشباع 10 درصدی رنگ ها در این گوشی ها قرار دادیم. ما به نیازهای کاربرانمان همیشه توجه می کنیم و در نظر  داریم در صورتی که محصولات ما بهتر شود، گزینه های رنگ صفحه نمایش را از طریق آپدیت نرم افزاری افزایش دهیم.

لازم به ذکر است که در گوشی های پیکسل 2 گزینه های رنگی واضح، به صورت پیش فرض فعال است اما به نظر میرسد که این میزان از تغییرات باز هم در مقایسه با پنل های OLED گوشی های سامسونگ، پیکسل های قبلی و الجی V30، پیکسل جدید گوگل را بی روح نشان میدهد. اما باید ببینیم که آیا آپدیت های نرم افزاری آینده گوگل می تواند دنیای بی روحی که پیکسل 2 XL گوگل آن را نمایش میدهد را پر زرق و برق کنند یا خیر.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید