پیک‌آپ تراک جیپ به واقعیت نزدیک می‌شود (+عکس)

0

مدت‌هاست که بحث در خصوص پیک‌های جیپ در حد شایعه و خبرهای نه چندان مستند وجود دارد. اما این بار ارائه مستنداتی نشان می‌دهد که این کمپانی چندان هم از این ماجرا دور نیست و احتمالا در آینده نه چندان دور شاهد یک مدل واقعی از این خودرو هستیم.

به گزارش کارنت به نقل از عصر ایران، جیپ مدت‌هاست سرسختانه و به دور از چشم رسانه‌ها روی توسعه پیک‌آپ‌های خود کار می‌کند تا نسخه‌ای بهتر از نمونه اولیه خود را که در سال ۲۰۱۶ ارائه شد، به بازار آورد.

در تصاویر لو رفته از پیک‌آپ جیپ، برعکس نسخه اولیه چرخ‌ها به خوبی در نقاط مرکزی قرار گرفته‌اند. این نسخه جیپ به صورت چهار در و با فضای داخلی با نام روبیکون ارائه خواهد شد.

نسخه‌های ۲۰۱۸ پیک‌آپ جیپ در اواخر سال جاری وارد خط تولید شده و پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۱۹ به یکی از پرفروش‌ترین‌های بازار تبدیل شوند.

جیپ تلاش کرده تا شاسی و دیگر قطعات این خودرو را از مواد جدید بسازد تا وزن خودرو را به حداقل برساند به همین دلیل در پنل بدنه خودرو شاهد حجم زیادی از آلومینیوم هستیم.

این خودرو به یک موتور توربوشارژ چهار سیلندر به عنوان گزینه استاندارد یا یک مدل ۳٫۶ لیتری ۶ سیلندر دیزلی ارائه می شود. احتمال دارد بعدها شاهد نسخه‌های پلاگین هیبرید از این خودرو نیز باشیم.

لینک مطلب

پاسخ دهید