پیگیری وضعیت آزمون استخدامی / تقويت برنامه توزيع شير در دستور كار آموزش و پرورش

0

معاون توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پیگیری وضعیت آزمون استخدامی و تقویت برنامه توزیع شیر در مدارس خبر داد.

وی در پاسخ به تعیین زمان دقیق برگزاری آزمون بیان کرد:حداقل تا یک ماه آینده باید وضعیت روشن شود و به محض ابلاغ پاسخ سازمان مدیریت به آموزش و پرورش سهمیه آزمون به تفکیک جنسیت، شهر و مقطع تحصیلی اعلام می شود.

معاون توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص برنامه توزیع شیر در مدارس برای سال تحصیلی آینده گفت: با توجه به اینکه هنوز میزان بودجه ابلاغ نشده  برای برنامه ریزی در این زمینه اکنون نمی توان اظهار نظر کرد.

وی ادامه داد: با وجودی که هنوز برنامه ریزی برای توزیع شیر به طور دقیق انجام نشده است اما دولت سیاست هایی برای تقويت برنامه توزیع شير درنظر دارد و در سال گذشته نيز اين برنامه با موفقیت انجام شد.

بطحایی بيان كرد: لازم است اين برنامه برای سال تحصيلی آينده با جديت بيشتری دنبال شود و اکنون نیزمحل تأمين اعتبار آن از هدفمندی یارانه ها مشخص نشده لذا نمی توان حجم كار را پيش بينی كرد.

وي در در خصوص اولويت تأمين و تخصيص اعتبارات آموزش و پرورش گفت: برای هر كدام  ازتخصيص اعتبارات ميان پرداخت معوقات فرهنگيان و برنامه شير در مدارس مرزبندی مشخصی وجود دارد و در تخصيص بودجه هر كدام الويت خود را دارد.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید