چالش انتشار فیلم غذاخوردن + عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از ، در دنیای امروز زمان زیادی از زندگی ما صرف کار با دستگاه های دیجیتال از جمله رایانه و گوشی و تبلت و … می شود.
کارهایی مانند بازی، انجام پروژه های کاری، انجام تکالیف درسی که موجب می شود ساعت ها پشت نمایشگر دستگاه دیجیتال خود قرار بگیریم و بار ها شده است که یک وعده غذایی خود را هم حین کار با این دستگاه ها خورده باشیم.

اغلب با این عمل برخورد مناسبی نمی شود و علی الخصوص از نظر پزشکان کار درستی تلقی نمی گردد و حتی جریانی به نام تمرکز روی مصرف مواد غذایی هم با نام “Muk-ban” وجود دارد.

اما عده ای نظر دیگری دارند. این افراد از این عمل دفاع می کنند و می گویند باید بر اساس اصول دموکراتیک به آزادی آنها احترام گذاشته شود و حتی برای همراه کردن دیگران با خود با ایجاد یک کانال انتشار فیلم در یکی از شبکه های اجتماعی، چالش ” انتشار فیلم غذاخوردن هنگام کار با دستگاه دیجیتال” را به راه انداخته اند.

این چالش که بسیار مورد استقبال کاربران کره ای قرار گرفته است واکنش ها و تبعات مختلفی را در بر داشته است. برخی ممکن است حتی فرصت شغلی خود را از دست بدهند و از کار برای این اقدام دور از نزاکت در برخی فرهنگ ها اخراج شوند و برخی هم ممکن است ویدئوشان دو میلیون بار دیده شود و 75 هزار لایک دریافت کند.

چالش انتشار فیلم غذاخوردن + عکس

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید