چای مناسب برای هر گروه خونی

0

گیگر:

شاید به نظر خیلی از افراد انتشار چنین مقاله هایی بی اساس و تنها برای سرگرمی باشد اما با جدیدترین تحقیقات به عمل آمده همانطور که تمام افراد دنیا از نظر رفتار، فکر و شخصیت متفاوت هستند و می دانیم که گروه های خونی نیز متفاوت است پس در این تفاوت های رمز و رازهایی نهفته است.

 

پس از مطالعات پزشکان تغذیه و سلامت چای گیاهی مناسب برای هر فرد متناسب با گروه خونی او در این بخش آورده شده است. پس از مطالعه آن را به کار ببرید و درصد سلامتی خود را بالا ببرید.

هر گروه خونی موجود یک چای منحصر بفرد دارد.افراد با گروه خونی A افرادی عاطفی و تحلیل گر هستند که زیاد در معرض استرس قرار می‌گیرند. ناز وب، برای این افراد ترکیبی از گل یاس، چای سبز،گل همیشه بهار و آویشن فوق العاده خواهد بود. تا هم استرس کمتری داشته باشند و هم آرامش بیشتری بگیرند.

 

معرفی بهترین چای برای هر گروه خونی

چای مناسب برای هر گروه خونی

 

افراد با گروه خونی B متابولیسم کم کاری دارند. بیماری های خود ایمنی، چاقی و اضطراب از جمله بیماریهای آنهاست. این افراد لازم است چای سبز تازه بدون هیچ افزوده ای بنوشند تا متابولیسم را افزایش دهند و یا چای ساده سیاه بدون هیچ قندی مصرف کنند.گروه خونی AB افرادی هستند درونگرا و با بصیرت، به همین دلیل خیلی استرس ندارند. میل جنسی این افراد کمتر است، به همین منظور انواع چای سبز با ترکیب نعناع و پونه، چوب صندل، گزنه برای این افراد مناسب است،

 

 

معرفی بهترین چای برای هر گروه خونی
چای مناسب برای هر گروه خونی

آنچه که به شدت توصیه می‌شود ترکیب چای سبز و نعنا است که برای آنها بسیار مفید واقع می‌شود.این افراد باید از مصرف نوشیدن شیر و گلوتن خودداری کنند. حتی اگر هیچ استرسی نداشته باشند اسید معده آنها به شدت در طول زندگی آزارشان می‌دهد. چای سبز سنجا و زنجبیل برای این افراد فوق العاده است، این افراد برای اینکه سیستم گوارشی خود را تقویت کنند همیشه در چایشان زنجبیل داشته باشند.

 

چای مناسب برای هر گروه خونی 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید