چرا رنگ خاکستری برای آقایان جذاب است؟!

0

خبرگزاری میزان – خاکستری رنگ موردعلاقه خیاط‌ھاست و در عین حال که رنگی کلاسیک است، بسیار انعطاف‌پذیر است. به دلیل ھمین انعطاف‌پذیر بودن است که ھنگام انتخاب کت‌وشلوار خاکستری تنھا کافی است به سایز و رنگ آن توجه کنید.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از صبحانه، بھترین انتخاب، رنگی است بین خاکستری تیره و روشن. اگر به دنبال کت‌وشلواری ھستید که مرغوب باشد و به دقت دوخته شده باشد، بھتر است سراغ برند آکولاد بروید. کت‌وشلوارھای آکولاد با الھام از سبک اروپایی دوخته شده‌اند و شامل شلوار دوخته شده با پارچه پورتلندی، چینوی نخی و کت دوخته شده با پارچه پورتلندی (دو دکمه، دارای یک درز در پشت) است.

در این فصل، پوشیدن چند لایه لباس مد شده است پس کت شلواری را انتخاب کنید که کمر آن باریک باشد اما بتوانید زیر آن چند لایه لباس بپوشید. پیشنھاد می‌کنیم که کت‌وشلوار خاکستری خود را یا با پیراھن کلاسیک و کراوات پشمی، یا با پلیور دارای بافت و شال بزرگ ست کنید.

چرا رنگ خاکستری برای آقایان جذاب است؟!

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید