چرا پسرها در ریاضیات موفق ترند؟

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، به عنوان نمونه می توان گفت، به دلیل همین تفاوت های رشدی است که پسران در خانه سازی مهارت بیشتری نسبت به جنس مخالف خود دارند و در بازی های رقابتی و فعالیت های جسمانی شرکت بیشتری دارند.

از این رو چنین میل باطنی با توجه به انگیزه والدین و توسط آنها نیز تقویت و تضعیف می شود. پسرها بیشتر به ساختن علاقه نشان می دهند و نسبت به مفاهیم زبانی مانند خواندن علاقه ای نشان نمی دهند. پسرها ترجیح می دهند به روش های خاصی در مدرسه رفتار کنند.

دانش آموزان پسر بیشتر علاقه دارند با همکلاسی های بازی های پرانرژی انجام دهند، آنها تمایل دارند بیشتر با اسباب های بازی هایی که نیاز به مهارت حجمی دارد تمرکز کنند چنانچه به آنها یک سئوال ریاضی داده شود تا آن را حل نکنند آرام نمی گیرند و همین امر نشان دهنده این است که در مهارت های حجمی و ریاضی نسبت به دختران پیشروتر هستند.

یکی از مشکلاتی که دانش آموزان پسر در مدرسه ایجاد می کنند این است که اگر در کلاس درس با یک موضوع درسی رو به رو شوند که نتوانند مشکل خود را حل کنند نظم کلاس را برهم می زنند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

منبع: آستان

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید