چشمک زدن فلاش گوشی هنگام دریافت پیام و نوتیفیکیشن با Flash Alerts

0

فلاش گوشی هنگام دریافت پیام و نوتیفیکیشن
فلاش گوشی هنگام دریافت پیام و نوتیفیکیشن

چشمک زدن فلاش گوشی هنگام دریافت پیام و نوتیفیکیشن با Flash Alerts

مقدمه:خب دوستان عزیز Flash Alerts   اپلیکیشنی جذاب برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید اطلاع‌رسانی‌های تماس، پیامک یا برنامه‌های دیگر همچون تلگرام را به فلاش گوشی بسپارید.  همراه باشید.

گوشی‌های هوشمند اکثرا دارای چراغ‌های LED کوچکی هستند که وظیفه‌ی اطلاع‌رسانی را در رابطه با پیامک، تماس یا دیگر نوتیفیکیشن‌های دریافتی دارند. این چراغ‌ها معمولا دارای رنگ‌های پیش‌فرضی هستند اما به لطف توسع‌دهندگان، توسط اپلیکیشن‌های جانبی قادر به تغییر رنگ آن‌ها نیز خواهید بود. اما در این بین عده‌ی خوش ذوقی از توسعه‌دهندگان به تغییر رنگ چراغ LED گوشی رضایت ندادند و مورد جالب‌تری را در گوشی‌های موبایل امکان‌پذیر کردند و آن استفاده از فلاش گوشی به عنوان چراغ چشمک زن LED بود. در این حالت زمانی که پیامکی دریافت می‌کنید یا تماس از دست رفته‌ای دارید، فلاش گوشی همانند چراغ‌های LED چشمک خواهد زد و با نور سفید و درخشان خود، زیبایی فوق‌العاده‌ای را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر LED گوشی برایتان یکنواخت شده است یا حتی اگر گوشی شما جزو معدود موبایل‌های فاقد Notification LED است می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن Flash Alerts اطلاع رسانی نوتیفیکیشن‌ها را به فلاش گوشی بسپارید. این موضوع با وجود آنکه قابلیت تغییر رنگ چراغ‌های ال‌ای‌دی را به همراه ندارد اما با این حال گوشی شما را در بین اطرافیان بسیار متفاوت جلوه خواهد داد.

فلاش گوشی هنگام دریافت پیام و نوتیفیکیشن
فلاش گوشی هنگام دریافت پیام و نوتیفیکیشن

نکته‌ی بسیار ارزشمندی که این برنامه را نسبت به اکثر رقیب‌های موجود برای آن برتر می‌کند امکان استفاده از این ویژگی برای تمام اپلیکیشن‌‌های گوشی است. به این معنا که برخلاف دیگر اپلیکیشن‌های مشابه که این ویژگی را تنها برای تماس و پیامک‌های دریافتی در اختیار کاربر قرار می‌دهند Flash Alerts می‌تواند پیام‌های تلگرام، اینستاگرام و دیگر اپلیکیشن‌های دلخواه شما را توسط فلاش گوشی اطلاع‌رسانی کند. این موضوع به طور پیش‌فرض فعال نیست و باید بعد از نصب برنامه به تنظیمات آن مراجعه کنید تا اپلیکیشن‌های دلخواه خود را به لیست مجاز فلاش اضافه کنید.

نتیجه گیری:کاربران عزیز به انتهای مطلب فلاش گوشی هنگام دریافت پیام و نوتیفیکیشن رسیدیم.  هنگام دریافت تماس ورودی، همانند صدای زنگ فلاش چشمک زن گوشی نیز با فشردن کلید Volume قطع خواهد شد تا در مواقعی که قصد پاسخگویی به تماسی را ندارید، از ادامه‌ی چشمک زدن فلاش جلوگیری کنید. سرعت چشمک زدن فلاش گوشی در تنظیمات Flash Alerts قابل تغییر خواهد بود و می‌توانید مطابق با سلیقه‌ی خود، آن را تند یا کندتر کنید. اگر نگران مصرف باتری این اپلیکیشن هستید نیز باید بگوییم که به لطف تنظیمات هوشمند Flash Alerts شما قادر خواهید بود تا برنامه را طوری تنظیم کنید که در ساعات غیرمصرف (برای مثال ساعت ۱۲ شب تا ۸ صبح) خاموش باشد یا حتی هنگام کم بودن شارژ باتری به طور خودکار غیر فعال شود و هنگام دریافت اعلان‌های مختلف، از فلاش گوشی برای اطلاع رسانی استفاده نکند. نکته‌ی جالب دیگری که در تنظیمات برنامه وجود دارد امکان روشن یا خاموش کردن هوشمند این ویژگی، با توجه به وضعیت سایلنت یا صدادار گوشی است. شما در تنظیمات برنامه ۳ حالت زنگ، ویبره و بی‌صدا را مشاهده خواهید کرد که می‌توانید مشخص کنید در کدام حالت فلاش گوشی برای اطلاع رسانی فعال باشد. برای مثال اگر حالت زنگ را خاموش، و حالت ویبره و بی‌صدا را روشن بگذارید هنگامی که گوشی روی صدای زنگ است فلاش گوشی برای اطلاع رسانی استفاده نخواهد شد اما به محض آنکه گوشی خود را به حالت ویبره یا سایلنت بردید، نوتیفیکیشن‌های دریافتی توسط فلاش به شما نمایش داده خواهند شد. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

لینک مطلب

پاسخ دهید