چطور پس از پایان مهلت قانونی دریافت رایگان ویندوز 10، نسخه اصلی آن را دانلود کنیم

0

چطور پس از پایان مهلت قانونی دریافت رایگان ویندوز 10، نسخه اصلی آن را دانلود کنیم

همان طور که می دانید بروزرسانی رایگان مایکروسافت به ویندوز 10 هفته گذشته به پایان رسید و حالا عده زیادی از کاربران برای دریافت نسخه های اصلی می بایست هزینه نصب آنها را متحمل شوند. با این حال اگر تصمیم به نصب ویندوز 10 دارید و از طرفی علاقه ای هم به استفاده از نسخه های کرک شده ندارید، راه حلی ساده پیش روی شماست.

با وجود پایان یافتن مهلت زمان قانونی دریافت رایگان ویندوز 10، مایکروسافت همچنان به آن دسته از کاربرانی که از تجهیزات کمکی استفاده می کنند اجازه دانلود نسخه های قانونی ویندوز 10 را می دهد. به این ترتیب برای دانلود نسخه های قانونی ویندوز 10 کافی است به وب سایت Microsoft Accessibility رفته و گزینه دانلود را انتخاب کنید. مایکروسافت هنوز برنامه زمان بندی خاصی را برای پایان دادن به دسترسی این دسته از کاربران به دانلود نسخه های اوریجینال ویندوز 10 ارائه نکرده و به این ترتیب می توان گفت هنوز مدت زمانی برای استفاده از نسخه های اصلی ویندوز به این روش فرصت دارید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید