چند فریم از بازگشت کاپیتان نویدکیا به اردوی سپاهان

0

ورزش > لیگ برتر – نوید کیا که از شروع لیگ برتر غایب بزرگ این تیم بود بالاخره به تمرینات سپاهان بازگشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛محرم نویدکیا کاپیتان متعصب سپاهان که فصل گذشته توانسته بود با این تیم قهرمان لیگ شود، با شروع لیگ پانزدهم در تمرینات سپاهان شرکت نکرد. از یک سو خبرهای مبنی بر اختلاف او با فرکی به گوش می رسید و از سوی دیگر اختلاف با مدیریت باشگاه.نویدکیا ماه ها سکوت در پیش گرفت و صحبتی نکرد.حتی در بازه ای از زمان کسی از او خبری نداشت.محرم همواره یکی از ستون های سپاهان بود.

پس از مدت‌ها که از محرم نویدکیا خبری نبود، هفته گذشته بیانیه او سر و صدای زیادی ایجاد کرد و کاپیتان طلایی‌پوشان به سر تیتر خبری رسانه‌های مختلف تبدیل شد. 

نویدکیا در این بیانیه نامی از خداحافظی نیاورد اما صراحتاً اعلام کرده بود که غیبت و خانه‌نشینی را در این مقطع به سود تیم اصفهانی می‌داند و از هواداران تیمش درخواست کرده بود به کسی توهین نکنند و همانند گذشته حمایت‌هایشان از تیم سپاهان را ادامه بدهند.

در طی دو سه ماه اخیر به واسطه غیبت محرم در تمرینات تیم سپاهان، حاشیه‌های زیادی به این تیم تزریق شده بود، به ویژه در چند بازی آخر سپاهانی‌ها که بعضی از هواداران، به بهانه حمایت از محرم، اعتراض‌هایی را به کادر فنی و بازیکنان این تیم داشتند که ادامه این وضعیت نگران کننده به نظر می‌رسید اما خوشبختانه محرم با تشخیص به موقع، وارد عمل شد و دوباره به تمرینات تیم محبوبش بازگشت. او امروز به تمرینات تیمش رفت و به همراه همبازیان خود تمرین کرد. نکته ی جالب این بازگشت ، حضور هواداران سپاهانی بود که از این اتفاق بسیار خوشحال بودند.بنر نویدکیا همراه آنها بود و مدام کاپیتان محبوبشان را تشویق می کردند.

 

 

 

 

256 41

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید