چند نفر در 10 روز گذشته اپراتور موبایل خود را تغییر داده اند؟ اولین آمار از ترابردپذیری

0

چند نفر در 10 روز گذشته اپراتور موبایل خود را تغییر داده اند؟ اولین آمار از ترابردپذیری

هفته گذشته بود که طرح ترابردپذیری دوره یک ماهه آزمایشی خود را آغاز کرد. در این مدت توضیحاتی نیز به کاربران در خصوص چگونگی تغییر اپراتور و شرایط آن داده شد و عده ای نیز از این طرح استفاده کردند. امروز معاون رگولاتوری اولین آمار از تعداد مشترکینی که از طرح ترابرد پذیری استفاده کرده اند را تشریح کرد.

به گزارش مهر و به نقل از صادق عباسی، معاون صدور مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تا کنون بیش از 2500 نفر تقاضای تغییر اپراتور خود را در سامانه های مربوط ثبت کرده اند و البته تعداد مشترکینی که توانسته اند در این مدت اپراتور خود را تغییر دهند تنها 200 نفر بوده است. البته باید این نکته را هم در نظر داشت که به دلیل آزمایشی بودن پروژه، اپراتورها تنها قادرند به صورت روزانه به درخواست 500 نفر رسیدگی کنند و از امروز شرایط برای افزایش این تعداد به 750 نفر فراهم شده است. همچنین در ادامه توضیحات به این نکته اشاره شده است که اگر کاربری اپراتور خود را تغییر دهد و از خدمات اپراتور جدید ناراضی باشد، به ناچار می بایست سه ماه تا زمان ارسال درخواست تغییر مجدد اپراتور صبر کند و به همین دلیل لازم است کاربران با بررسی و دقت لازم درخواست اولیه را ثبت نمایند. به علاوه کاربران می بایست توجه داشته باشند که در صورت استفاده از این طرح، تمامی اطلاعات ذخیره شده روی سیمکارت قبلی آنها حذف شده و قابل دسترسی نخواهند بود و در نتیجه اگر اطلاعات تماس مخاطبین خود را بر روی سیمکارت ذخیره کرده اند لازم است پیش از اقدام برای ارسال درخواست، این اطلاعات را به محل دیگری منتقل نمایند.

نظر شما درباره طرح ترابردپذیری چیست؟ آیا از این طرح استفاده کرده اید؟

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید