چهاردهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری نانو برگزار شد/رونمایی از محصولات پارک فناوری

0

معاون اول ریاست محترم جمهوری در چهاردهمین اجلاس سالیانه از محصولات جدید شرکت های دانش بنیان تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشكی  صفارنیا رییس پارک علم و فناوری پردیس در چهاردهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس که صبح امروز در سالن اصلی پارک فناوری برگزار شد،با مروری بر عملکرد یک ساله پارک علم و فناوری پردیس،اظهار داشت:خانواده پارک متشکل از بیش از 200 شرکت است که فضاهای مختلفی را دارند که مرکز رشد پارک از سال گذشته از 28 به 50 شرکت رسیده است.

 

وی ادامه داد:دستاورد های اعضای پارک در سال 94؛ 9/8 میلیون دلار صادرات رسمی،5/5 درصد رشد در آمد،26/9 رشد منابع انسانی استقرار یافته،1220 میلیارد ریال هزینه در تحقیق و توسعه،1160 میلیارد ریال سرمایه گذاری جدید در توسعه فضاهای پژوهشی و فناوری با برنامه فیزیکی بوده است.

صفارنیا تصریح کرد؛پارک فناوری پردیس با دانشگاه های کشور در 338 عنوان همکاری داشته و به بومی سازی دانش فنی توسط اعضاء ، جذب و تبادل دانش فنی ،توسعه کمی و کیفی شرکت های عضو پارک پرداخته است.

وی افزود:توسعه خدماتی،برخورداری از معافیت و مزایای قانونی،توسعه خدمات عمومی،تقویت زمینه های هم افزایی بین شرکت ها(با 6 برنامه هم افزایی) و تکمیل و توسعه فضاهای پژوهشی و فناوری از دیگر عملکرد پارک فناوری است.

صفار نیا در راستای عملکرد ستاد در سطح ملی و منطقه ای،بیان داشت:نسخه توانمند سازی برای شرکت های دانش بنیان،برنامه تبادل برای اختراعات،عنوان ارزیابی اختراع برای عرضه در بازار از رویدادهای سال 94 بوده است.

در حال تکمیل

لینک مطلب

پاسخ دهید