چهره معروف «شاه رفت» جان باخت +‌ عکس

0

گیگر :

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: چهره معروف «شاه رفت» در تصادف مرگ‌بار در محور دیلم جان باخت.

چهره معروف «شاه رفت» جان باخت +‌ عکسسرهنگ جابر پاپری با بیان اینکه محور دیلم به گناوه از محورهای پرمخاطره استان بوشهر است اظهار داشت: این محور به سبب پرتردد بودن آن و داشتن نقاط حادثه خیز در اوقات مختلف شاهد حوادث مرگبار هستیم.

وی با بیان اینکه ساعت 8 و 30 دقیقه صبح امروز شاهد برخورد دو خودرو پژو در 10 کیلومتر دیلم در روستای لیلتین بودیم گفت: این برخورد که به سبب لغزندگی جاده به اثربارندگی و سرعت بالای خودروها ایجاد شد متاسفانه 5 نفر جان باختند و یک نفر زخمی شد.

رئیس پلیس راه استان بوشهر با بیان اینکه پژو در مسیر گناوه به دیلم به سبب تجاوز به چپ عامل این تصادف شناخته شده افزود: این خودرو 5 نفر سرنشین داشت که 4 نفر از سرنشینان آن کشته می‌شوند و یک نفر نیز بشدت زخمی شد.

پاپری افزود: خورو پژو که از دیلم به گناوه در این حادثه در حرکت بود یک سرنشین داشت که متاسفانه کشته می‌شود.

وی با تاکید بر رعایت اصول و مقررات رانندگی افزود: رانندگان هنگام مسافرت در فصل زمستان تجهیزات زمستانی خود از جمله برف پاک کن، زنجیر چرخ و دیگر لوازم همراه داشته باشند تا با مشکلات مواجه نشوند.

رئیس پلیس راه استان بوشهربا بیان اینکه این تصادف در هنگام بارندگی رخ داده است بیان کرد: رانندگان در هنگام بارندگی و آبگرفتگی جاده با سرعت مطمئنه حرکت و از سبقت‌های غیر مجازپرهیز کنند و فاصله طولی را مد نظر قرار دهند.

با توجه به اینکه یکی از جان باختگان این تصادف چهره انقلابی و معروف دیلم مرحوم قائد اسلامی‌نسب است خبرنگار ما در دیلم در گفت‌وگو با یکی از اعضای این خانواده اظهار داشت: قائد اسلامی‌نسب  به عنوان  چهره معروف انقلابی دیلم شناخته می‌شود چراکه پس از فرار شاه خائن روزنامه اطلاعات آن زمان با تیتر شاه در رفت روی سر خود گذاشت ودر  شهرهای دیلم و گناوه اطلاع رسانی می‎کند ومردم تا سال‌ها وی را به عنوان چهره انقلابی شاه در رفت می‌شناختند.

غلامحسین آقاجری افزود: مرحوم قائد اسلامی‌نسب نخستین فرماندار شهرستان دیلم و فرماندار شهرستان‌های ماهشهر و دشت آزادگان و مسئولیت در حوزه‌های جهاد سازندگی در کارنامه خود دارد.

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید