چهره واقعی بازیگر نقش وون وون در سریال بازی تخت و تاج

0

گیگر :


پس از کمک وون وون به ارتش نگهبانان شب برای پس گرفتن قلعه وینترفل و اصابت ده‌ها تیر به بدن وی، رمزی بولتون با کشتن وی از طریق پرتاب تیر به چشم غول، احتمالاً بخشنده‌ترین قتل عمرش را انجام داد.

بدین طریق عمر یک غول دیگر در سریال بازی تاج و تخت به پایان رسید.

با این حال، تلاش زیادی برای آماده کردن بهترین غول این سریال که توسط بازیگری ۲۱۶ سانتی‌متری به نام ایان وایت (Ian Whyte) بازی می‌شد، صورت گرفت.

در ادامه تصویر بدون گریم و بدون لباس بازیگر وون وون را مشاهده می‌کنید.

حتی فیلمبرداری صحنه‌های کوتاه این غول، به برنامه‌ریزی و چندین روز زمان نیاز داشت.

ابتدا فیلمنامه مصور به گروه فیلمبرداری تحویل داده می‌شد. سپس با استفاده از این فیلمنامه مصور، انیمیشن ابتدایی صحنه موردنظر ساخته می‌شد که شبیه بازی ویدئویی سریال بازی تاج و تخت بود. پس از درخواست بازخورد از کارگردانان و تهیه‌کنندگان در مورد صحنه، تغییراتی در انیمیشن اعمال و برنامه‌ای دقیق برای هر شات سریال آماده می‌شد.

وایت بایستی پس از پوشیدن لباس در سطحی که چند اینچ بلندتر بود، بازی می‌کرد. سپس از طریق افکت‌های کامپیوتری وی تبدیل به غول صحنه‌های سریال می‌شد.

سوپروایزر افکت‌های دیجیتالی این سریال، جو بایر، در این رابطه می‌گوید: ما بازیگری عظیم‌الجثه می‌خواستیم؛ زیرا کسی که ۱۴ الی ۱۵ فوت قد دارد، وزن و جرم بیشتری دارد. برای فردی که اندازه عادی دارد، کشیدن چنین وزن و جرمی سخت است.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید