چهره و گریم عجیب خانم نیکول کیدمن (عکس)

0

گیگر:

 گریم عجیب این بازیگر معروف …

 

نیکول کیدمن برای بازی در نقش جدیدش در تریلر جنایی «بالای دریاچه» باید در نقش ۲۰ سال بالاتر از سن خودش ظاهر شود.

 

به گزارش ناز وب، این بازیگر برای بازی در فصل دوم تریلر جنایی «بالای دریاچه» همه موهایش را خاکستری کرد و با پوستی ظاهر شد که به مقتضای سن شخصیت، باید کک مک و لکه داشته باشد.   

 

 

چهره و گریم عجیب خانم نیکول کیدمن (عکس)

به گزارش آسوشیتدپرس، نیکول کیدمن این بازیگر ۴۹ ساله برای نقش جدیدش باید حداقل ۲۰ سال بیشتر از سن امروزی‌اش در این مجموعه که در سیدنی فیلمبرداری می‌شود، به نظر برسد.

 

این سریال را جین کمپیون کارگردانی که «کیوی» را در کارنامه دارد نوشته و کارگردانی کرده و موضوع آن در نیوزیلند می‌گذرد.  کیدمن در فصل اول سریال هم حضور داشت اما به دلایل نامعلوم ایفای آن را به اتمام نرساند و حالا پذیرفته تا نقشش را ادامه دهد.

 

 

چهره و گریم عجیب خانم نیکول کیدمن (عکس)

 

در فصل اول الیزابت ماس بازیگر «مد من» در نقش کارآگاهی ظاهر شده که به زادگاهش نیوزیلند بازمی‌گردد تا درباره ناپدید شدن یک دختر ۱۲ ساله تحقیق کند.
 

 

ماس در فصل دوم بار دیگر در نقش خودش ظاهر شده و گوندالین کریستی نیز در این سریال بازی می‌کند.

 

نیکول کیدمن مسیری را انتخاب کرده که جولیان مور هم به تازگی رفته بود: او نیز در نقشی بسیار مسن‌تر از خودش با گریمی کامل ظاهر شد. تصویر گریم شده جولین مور مربوط به «هیجان‌زده در نیویورک» در ماه می امسال است. او با این گریم بسیار مسن‌تر از ۵۵ سال سن خودش دیده می‌شود.

 

چهره و گریم عجیب خانم نیکول کیدمن (عکس)چهره و گریم عجیب خانم نیکول کیدمن (عکس)چهره و گریم عجیب خانم نیکول کیدمن (عکس)چهره و گریم عجیب خانم نیکول کیدمن (عکس)

چهره و گریم عجیب خانم نیکول کیدمن (عکس)

چهره و گریم عجیب خانم نیکول کیدمن (عکس)چهره و گریم عجیب خانم نیکول کیدمن (عکس)[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید