چه زمانی اندروید 6 برای محصولات سامسونگ عرضه می‌شود؟

0

به زمان عرضه رسمی اندروید 6.0 رسیده‌ایم و شرکت‌ها، نام محصولاتی را که طعم نسخه جدید این سیستم‌ عامل محبوب را خواهند چشید، اعلام کرده‌اند. امروز، جدیدترین لیست تمام گوشی‌های سامسونگی که به اندروید M آپدیت خواهند شد با همراه تاریخ ارایه به‌روز رسانی منتشر شد؛ پس در ادامه با آی‌تی‌رسان  و جزئیات بیشتر این خبر همراه باشید.

samsungطبق اخبار ارایه شده، سامسونگ قصد دارد در دو فاز، اندروید 6 را عرضه کند. در اولین مرحله، پرچم‌دار این شرکت یعنی گلکسی نوت 5 و گلکسی S6 اج پلاس، در یک ماه دیگر طعم اندروید مارشمالو را خواهند چشید. در ادامه این فاز، گلکسی S6 و S6 اج این آپدیت را در ماه ژانویه دریافت خواهند کرد. این به‌روز رسانی برای نوت 4 و گلکسی نوت اج نیز بعد از این محصولات و در ماه فوریه، ارایه می‎شود. دو دستگاه گلکسی S5 و آلفا نیز در برنامه‌ آپدیت قرار دارند اما هنوز از نظر فنی تایید نشده و به همین دلیل، تاریخ عرضه به‌روز‌ رسانی آن‌ها مشخص نیست.

 در فاز 2 نیز محصولاتی چون گلکسی A8 ،A7 ،A5 ،A3 ،E7 و E5 احتمالا آپدیت شوند. هنوز هیچ‌یک از این محصولات از نظر فنی توسط سامسونگ تایید نشده و ممکن است اصلا این اپدیت برای آن‌ها ارایه نشود.

در تصویر زیر می‌توانید جدول کامل این لیست را مشاهده کنید:sammi

از مزایای این آپدیت می‌‎توان به بهبود در مصرف باتری دستگاه، تغییر انیمشین‌ها و رابط کاربری، سرعت بیشتر و امکانات بهبود یافته، قابلیت‌های بیشتر در وب‌گردی و چند مورد ریز و درشت دیگر اشاره کرد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید