چه کسی جرات دارد در این خانه ها بخوابد؟ + تصاویر

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از ، در فاصله بین ایالت میسوری و لندن یک ساختمان بسیار ترسناک و پر رمز و راز واقع شده که در گذشته “دیوانه خانه” بوده و حالا خالی از سکنه است. در این فاصله نیز ساختمان های دیگری وجود دارد که در گذشته های دور به عنوان سالن های تشییع جنازه و بیمارستان از آنها استفاده می شد.

مرکز مشاوره املاک Airbub،از این مکان ها برای اجاره به مردم استفاده می کند. کسانی که در این اماکن مستقر می شوند امکان دارد که در طول شب با یک روح ناخوانده و یا صداهای بسیار بلند غیر منتظره مواجه شوند.

مشاورین املاک “ایربوب” در وب سایت خود لیست ترسناک ترین خانه های اجاره ای جهان را آورده است.

چه کسی جرات دارد در این خانه ها بخوابد؟ + تصاویر

تصویر بالا مربوط است به یکی از خانه های خالی از سکنه و قصر مانند در غرب آمریکای میانه که بیش از 170 سال قدمت دارد. این ساختمان در سال 1850 ساخته شده و در قرن اخیر حوادث عجیب و غریب و ماوراء الطبیعه زیادی در آن اتفاق افتاده است.

چه کسی جرات دارد در این خانه ها بخوابد؟ + تصاویرچه کسی جرات دارد در این خانه ها بخوابد؟ + تصاویر

این خانه در گذشته، سالن تشیع جنازه، آرایشگاه مردانه و پس از آن بیمارستان بوده است.

چه کسی جرات دارد در این خانه ها بخوابد؟ + تصاویر

در این وب سایت نوشته شده است: “در صورتی که مهمان ها و ساکنین با هرگونه حادثه ماوراءالطبیعه و ترسناک مواجه شده و محل را ترک کنند، وجه آنها به هیچ عنوان پس داده نمی شود.”

در ادامه تصاویری از ترسناک ترین ساختمان های جهان می بینیم:

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید