چوب حراج مایکروسافت، یک لومیا 950XL بخرید، یک لومیا 950 مجانی بگیرید!

0

چوب حراج مایکروسافت، یک لومیا 950XL بخرید، یک لومیا 950 مجانی بگیرید!

احتمالا این اتفاق برای شما افتاده است که پیام تبلیغاتی نامعتبری را دریافت کرده باشید که به کذب شما را تشویق به یک گوشی هوشمند بسیار ارزان قیمت میکنند که در کنار آن یک گوشی اضافه و چندین قلم جنس دیگر را به شما هدیه میدهند. یا از این گونه تبلیغات در برخی شبکه های تلویزیونی نیز دیده شده است. حتی اگر واقعا یک گوشی هم به شما دهند بدون شک از نوع تقلبی است. اما به هر حال این گونه تبلیغات در نگاه اول بسیار جذاب به نظر میرسند. بسیاری از کمپانی های مطرح نیز از این گونه طرح های فروش ویژه در برنامه ی کار خود قرار میدهند تا به رشد فروش محصولات خود کمک کنند. اما جدیدترین طرح فروش ویژه ی مایکروسافت به نوعی متفاوت تر از هر طرح دیگری است. همراه ما باشید.

 

به طور واضحی آخرین پرچمداران کمپانی مایکروسافت که انتظار زیادی از آنها میرفت با شکست مواجه شدند که فاکتور اصلی شکست این گوشی های دوست داشتنی را میتوان سیستم عامل ویندوز 10 موبایل دانست. در واقع پرچمداران ردموندی ها به نسبت نمایندگان دیگر کمپانی ها کم و کاستی زیادی نداشتند. طراحی و کیفیت ساخت این گوشی ها راضی کننده بود. مشخصات فنی بسیار نزدیک به دیگر پرچمداران بود. از دوربین قدرتمندی برخوردار بودند. اما تمامی این ویژگی های خوب قربانی پلتفرم مایکروسافت شد تا شکست سنگینی دیگر در صنعت موبایل برای غول نرم افزاری جهان رقم بخورد. حال تمام امید طرفداران مایکروسافت، کمپانی مایکروسافت و دوستداران پلتفرم ویندوز به سرفیس فون است که شایعات داغی از این تلفن همراه به گوش میرسد. سرفیس فون احتمالا در سال 2017 وارد بازار خواهد شد و خیلی ها پیش بینی میکنند که این گوشی هوشمند ، انقلابی در صنعت موبایل ایجاد کند. اما واقعیت این روزهای مایکروسافت در دنیای موبایل نکته ی خوشایندی ندارد. پس از شکست ویندوز 10 موبایل و آخرین پرچمداران این کمپانی، ساتیا نادلا مدیر عامل مایکروسافت اعلام کرد که تمرکز این کمپانی در حال حاضر بر روی بخش موبایل نیست و آب پاکی را بر دست طرفداران ریخت.  

اکنون به نظر میرسد مایکروسافت عزم خود را جذب کرده است تا انبار های خود را از پرچمداران سری 950 خالی کند. در جدید ترین طرح فروش ویژه ی مایکروسافت که در کشور کانادا و ایالات متحده امریکا آغاز شده است، هر فردی که یک گوشی Lumia 950XL از نمایندگی های این کمپانی خریداری کند، یک گوشی Lumia 950 نیز به رایگان دریافت خواهد کرد که میتوانید گوشی جایزه را یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستان خود هدیه دهید. این طرح تا 27 ژوئن یعنی حدود یک هفته ی دیگر ادامه خواهد داشت. معمولا سازندگان هدیه های ارزان قیمتی را در کنار محصولات خود در نظر میگیرند و مشخص است که مایکروسافت قصد دارد که فقط پرچمداران خود را به هر نحوی که شده است به فروش برساند. با وجود جذابیت این پیشنهاد، به هر حال این خبر برای دوستداران این کمپانی ناراحت کننده است چون پیش بینی که از مایکروسافت در دنیای موبایل میشد کاملا متفاوت با شرایط فعلی بود. باید صبر کرد و دید در آینده وضعیت مایکروسافت در دنیای گوشی های هوشمند چگونه خواهد شد. نظر شما درباره ی طرح فروش ویژه ی مایکروسافت چیست؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید