چگونه برای وب‌سایت‌تان بازدیدکنندگان غیرمنتظره ایجاد کنید؟

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از دنیای اقتصاد، در طول تاریخ، هر کسب‌وکاری می‌دانست که مشتریانش یا مشتریان بالقوه‌اش بر تعاملات درونی بنا شده‌اند. به طور ساده، اگر یک مشتری وارد محیط کسب‌وکار شما می‌شد یا به شما زنگ می‌زد، به این ترتیب شما می‌فهمیدید که او در حال مصرف محصول شما بوده است. روش‌های هدایت‌کننده تغییر کرده‌اند؛ بنابراین در فروشگاه‌تان، شما از افراد می‌خواهید تا یک فرم را پر کنند و آنها را به لیست‌تان اضافه می‌کنید. اما بازاریابی متحول شده است؛ امروزه، با ابزارهای آنلاین ما مرتبا نام‌ها و آدرس ایمیل‌های مشتریان را دریافت می‌کنیم تا با مشتریان رابطه منظم و مداوم داشته باشیم. درک ما از علاقه مشتریان تحول یافته و این تحول در آنچه در حال فروش آن هستیم نمود پیدا کرده است. این امر موجب شده است تا شاهد کسب‌وکارهای آنلاین باشیم.

در یک فروشگاه فیزیکی، فروشنده تصور می‌کند زمانی که یک مشتری توجه دقیقی به یک ویترین نشان می‌دهد، ممکن است به آن جنس علاقه‌مند شده باشد. زمانی که به یک فروشگاه زنجیره‌ای وارد می‌شوید، اگر شما جلوی ویترین شلوار‌ها توقف کنید، به فروشنده این احساس دست خواهد داد که ممکن است شما به خرید شلوار علاقه‌مند باشید. در صورتی که ممکن است شما تنها در حال جست‌وجو باشید. اما اگر شما دوباره به سمت همان شلوارها برگردید احتمال زیادی وجود دارد که زمان برای یک خرید مناسب باشد.

ابزارهای هوش پیشگویانه

دیدگاه مشابهی در دنیای دیجیتال وجود دارد. ابزارهایی مانند HubSpot (و بسیاری دیگر) به شما اجازه می‌دهد تا بازدیدکنندگان شما فرمی را پر کنند و سپس به شما این فرصت را بدهند تا هر حرکتی از جانب او بعد از آن نقطه را پیگیری کنید. وقتی شما تعامل ایجاد کرده‌اید و اطلاعات او را گرفتید، این کار به شما دیدگاهی نسبت به رفتار مشتری شما می‌دهد.

اگر یک مشتری بالقوه زمان زیادی بر سه صفحه خاص در وب‌سایت شما صرف کرده باشد، از این موضوع چه چیزی دریافت می‌کنید؟ رقابت شما چه مقدار زمان و بر کدام نقاط وب‌سایت شما صرف می‌کند؟ آیا این داده‌ها علاقه یا تعهد شما را برمی‌انگیزاند؟ ما مصاحبه‌ای با تینا بین یکی از موسسان VisiStat و KickFire داشتیم. VisiStat ابزاری است که شما می‌توانید با وب‌سایتتان آن را راه‌اندازی کنید تا بهتر درک کنید که چه کسانی از سایت شما بازدید می‌کنند. این ابزار بر مبنای آدرس IP بازدیدکنندگان این امکان را برای شما فراهم می‌آورد. این ابزار یک (رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار) API برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزار یا کسب و کارها ارائه می‌دهد.

کسانی که می‌خواهند داده ارزشمندی در مورد پایگاه مشتری برای اخذ راه‌حل‌ به‌دست آورند. ممکن است شما بازدیدکننده به‌خصوص را نشناسید، اما ایده خوبی از ماهیت شرکت‌تان خواهید داشت. در یک پیاده‌سازی ایده‌آل، ابزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) می‌تواند به شما این امکان را بدهد تا بدانید که یک صفحه خاص از وب‌سایتتان توسط چند نفر در 24 ساعت گذشته 18 بار مورد بازدید قرار گرفته است. این می‌تواند یک شاخص بزرگ از زمان ایده‌آل برای ارتباط با آنها باشد.

قدرت آینده‌نگری فروش

KickFire همراه VisiStat در مرورگر کروم، به شما این امکان را می‌دهد تا هنگام بازدید از وب‌سایت‌ اطلاعات غنی در مورد یک کسب‌وکار به‌دست آورید. شما تنها یک مبلغ ناچیز برای اطلاعات جزئی مخاطب شامل شماره تلفن و آدرس ایمیل پرداخت می‌کنید. با KickFire همه کاری که می‌کنید رفتن به یک وب‌سایت و کلیک روی دکمه KickFire در مرورگر کروم است. KickFire بی‌درنگ اطلاعات فنی و تجاری را به شما ارائه می‌دهد. این ابزار به شما اعضای کلیدی شرکت و اینکه آنها از کدام ابزارهای دیجیتال استفاده می‌کنند را نشان خواهد داد و حتی می‌تواند با پلتفرم‌های محبوب مدیریت رابطه با مشتری یا CRM ارتباط برقرار کند.

این مفاهیم را به‌کار بگیرید

اگر شما تنها به اطلاعات جمع‌آوری شده توسط مشتری اکتفا می‌کنید، ممکن است با اطلاعات جزئی که می‌توانید از VisiStat و KickFire دریافت کنید سردرگم شوید. برای پیش‌بینی فروش، KickFire ممکن است تنها ابزاری باشد که افراد حرفه‌ای در فروش می‌توانند برای اخذ دیدگاه بهتر در فرصت‌های فروش‌شان استفاده کنند. برای افراد ماهرتر، به VisiStat یک درایو تست2 بدهید تا ببینید که چه کسانی از سایت شما بازدید می‌کنند. ممکن است از کشف اینکه چه کسانی زمان صرف می‌کنند تا ویترین دیجیتال شما را دنبال کنند شگفت‌زده شوید. دستیابی در زمان درست ممکن است مزیت رقابتی باشد که شما به دنبال آن هستید.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید