چگونه زمان وبگردی خود را مدیریت کنیم؟ + تصاویر

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، وبگردی می‌تواند ما را با اطلاعات بسیار مفید و بروزی آشنا کند اما اگر این وبگردی تبدیل به عادت برای چرخیدن دائمی در آن وب‌سایت شود ما را از کار‌های مهم دیگر زندگی عقب می‌اندازد. بهترین راه‌حل برای تغییر این عادت استفاده از یک وب‌سایت دیگر است تا پس از طی کردن یک مدت زمان مشخص به شما هشدار دهد.

چگونه زمان وبگردی خود را مدیریت کنیم؟ + تصاویر

وب‌سایت Keepmeout به شما کمک می‌کند تا اگر در یک وب‌سایت زیاد از حد باقی ماندید، به شما هشداری نشان دهد تا بی‌جهت وقت خود را تلف نکنید.

چگونه زمان وبگردی خود را مدیریت کنیم؟ + تصاویر

روش کار این وب‌سایت به این شکل است که آدرس وب‌سایت مورد نظر و مدت زمانی که قصد دارید در آن حضور داشته باشید را وارد می‌کنید و با بوک‌مارک کردن آدرس این وب‌سایت، هر بار که از این بوک‌مارک برای وارد شدن به وب‌سایت استفاده کردید، پس از تمام شدن مدت زمان مشخص شده، به شما هشدار می‌دهد تا زمان بیشتری در آن وب‌سایت وقت نگذارید.

اگر می‌خواهید از افزونه به جای یک وب‌سایت استفاده کنید نیز افزونه WasteNoTime برای مرورگر کروم و سافاری به شما کمک خواهد کرد.

چگونه زمان وبگردی خود را مدیریت کنیم؟ + تصاویر

همچنین وب‌سایت http://onlineclock.net به شما کمک می‌کند تا به شکل آنلاین از زمان باخبر باشید.

برای استفاده از این وبسایت به http://keepmeout.com/en مراجعه کنید.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید