چگونه شخصیت Snake را به بازی The Witcher 3 بیاوریم؟

0

چگونه شخصیت Snake را به بازی The Witcher 3 بیاوریم؟

آیا جزو علاقه مندان به سری بازی های The Witcher 3 هستید اما با قهرمان اصلی این مجموعه یعنی شخصیت گرالت ارتباط چندان مناسبی برقرار نمی کنید؟ اگر این گونه است دو راه مختلف را پیش روی خود می بینید. نخست این که به پزشک مراجعه کرده و این مشکل عجیب را در کوتاه ترین زمان ممکن حل نمایید. اما از آن جایی که شاید به علت قرار گرفتن در ایام بین التعطیلین امکان مراجعه به پزشک برای شما وجود نداشته باشد (نظیر همان اتفاقی که پیش از نوروز امسال برای زنده یاد عباس کیارستمی رخ داد) بهتر است راه حل دومی را هم برای این مشکل در نظر بگیرید. خوشبختانه راه دومی هم برای حل این مشکل وجود دارد و راه حل مذکور تعویض شخصیت گرالت با دیگر شخصیت های مشهور و شناخته شده ی حاضر در دنیای بازی های کامپیوتری است.

به تازگی امکان حضور شخصیت اسنیک (قهرمان اصلی بازی Metal Gear Solid 5 : The Phantom Pain) در بازی The Witcher 3: Wild Hunt و جایگزینی او با قهرمان اصلی حاضر در این بازی یعنی گرالت (در قالب یک ماد جدید) برای علاقه مندان به نسخه ی سوم از سری بازی های The Witcher فراهم آمده است و به این ترتیب هواداران شخصیت اسنیک این قابلیت را خواهند داشت تا با نصب این ماد به جایگزینی شخصیت گرالت با اسنیک بپردازند. البته نا گفته پیداست که امکان بهره مندی از این ماد تنها برای مخاطبان نسخه ی کامپیوتر های خانگی از بازی The Witcher 3: Wild Hunt مهیا شده است و بر این اساس به مخاطبان نسخه های کنسولی از بازی The Witcher 3: Wild Hunt همان مراجعه به پزشک (در روز هایی غیر از ایام بین التعطیلین) توصیه می شود! ماد جدید یاد شده که با نام Snake’s Combat Armor شناخته می شود (و توسط کاربری با نام مستعار NEVILLEZHU) ، همان گونه که از نام آن پیداست ، سه مدل مختلف از لباس های نظامی شخصیت اسنیک (به شکل کامل و با تمامی جزییات مربوط به آن ها) را به نسخه ی PC از بازی The Witcher 3: Wild Hunt می افزاید و به این ترتیب علاقه مندان به شخصیت اسنیک می توانند شاهد حضور او در بازی The Witcher 3: Wild Hunt و جایگزینی اش با شخصیت گرالت باشند. 

 snake1

گفتنی است که لباس های سه گانه ی مذکور لباس های نظامی استتار محور شخصیت اسنیک را شامل می شود و سه مورد مختلف از لباس های استتار در برف ، استتار در صحرا و استتار در جنگل را در بر می گیرد. از جمله ویژگی های مهم این ماد می توان به قابلیت نصب آن بر روی محتوای الحاقی جدید بازی The Witcher 3: Wild Hunt اشاره کرد. همچنین از دیگر ویژگی های مثبت ماد Snake’s Combat Armor این است که ماد مذکور تقریباً سازگاری کاملی با دیگر ماد های ساخته شده برای بازی The Witcher 3: Wild Hunt خواهد داشت و به این ترتیب علاقه مندان به نسخه ی کامپیوتر های خانگی از بازی The Witcher 3: Wild Hunt بدون این که هیچ اجباری برای حذف ماد های قدیمی مورد استفاده قرار گرفته توسط خود از روی این بازی داشته باشند می توانند نسبت به نصب این ماد جدید اقدام نمایند. در این میان طراح اصلی ماد Snake’s Combat Armor به منظور حضور هر چه طبیعی تر و قدرتمند تر شخصیت اسنیک در بازی The Witcher 3: Wild Hunt پیشنهاد نصب دو ماد دیگر را هم در کنار این ماد بر روی نسخه ی PC از بازی The Witcher 3: Wild Hunt داده اند.

 snake2

یکی از ماد های مذکور ماد Snake’s Eyepatch نام دارد و به موجب نصب آن بر روی نسخه ی PC از بازی The Witcher 3: Wild Hunt تجربه کنندگان این اثر می توانند شاهد وجود چشم بند آشنای شخصیت اسنیک در بازی The Witcher 3: Wild Hunt باشند. در واقع این ماد نیز از ویژگی های کم و بیش مشابهی با ماد Snake’s Combat Armor بهره می برد. به این ترتیب که ماد Snake’s Eyepatch هم درست نظیر ماد مذکور قابلیت نصب بر روی آخرین محتوای الحاقی از بازی The Witcher 3: Wild Hunt را خواهد داشت و علاوه بر آن فرآیند نصب آن بر روی نسخه ی PC از بازی The Witcher 3: Wild Hunt هیچ تداخلی خاصی را با ماد های پیش تر ساخته شده برای این بازی به وجود نمی آورد. البته پس از نصب این ماد، تجربه کنندگان بازی The Witcher 3: Wild Hunt به منظور دریافت چشم بند اسنیک باید به منطقه ی Novigrad مراجعه کرده یا آن را از مسافر خانه داری در منطقه ی White Orchard دریافت نمایند. در این میان دومین ماد پیشنهادی توسط سازنده ی ماد Snake’s Combat Armor برای نصب در کنار ماد مذکور بر روی نسخه ی PC از بازی The Witcher 3: Wild Hunt ، با نام Geralt Hair Works Color and Styles شناخته می شود و ساز و کار آن همان گونه که از نام آن پیداست بر اعمال تغییراتی در حالت کلی مو های سر و صورت شخصیت گرالت (که از طریق میان افزار Game Works شرکت انویدیا و بخش Hair Works از آن طراحی شده است) تمرکز یافته است. به موجب نصب ماد Geralt Hair Works Color and Styles بر روی نسخه ی PC از بازی The Witcher 3: Wild Hunt (که فرآیند نصب آن بر روی این بازی اندکی از دو ماد اشاره شده در سطور پیشین این متن دشوار تر است) تجربه کنندگان این اثر خواهند توانست شمایل کلی موی سر و صورت گرالت را در بازی The Witcher 3: Wild Hunt تغییر داده و علاوه بر آن به دگرگون ساختن رنگ مربوط به آن ها بپردازند. به این ترتیب علاقه مندان به بازی The Witcher 3: Wild Hunt این قابلیت را خواهند داشت تا توسط ماد Geralt Hair Works Color and Styles رنگ موی سر شخصیت گرالت را از سفید نقره ای فام به رنگ سیاه تغییر دهند و با افزودن توده ای مناسب از مو به بخش صورت قهرمان اصلی بازی The Witcher 3: Wild Hunt ، شکل و شمایل او را بیش از پیش به شخصیت اصلی بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain شبیه سازند. به هر حال بازی The Witcher 3: Wild Hunt خود در حالت عادی از محتوای بسیار مفصلی برای تجربه کردن توسط علاقه مندان به این بازی بر خوردار بود و اکنون به موجب انتشار دو محتوای الحاقی این اثر یعنی Hearts of Stone و Blood and Wine تجربه کنندگان این بازی می توانند  ساعت های بیشتری از وقت خود را به حضور در دنیای بازی The Witcher 3: Wild Hunt اختصاص دهند. حضوری که به موجب نصب ماد های یاد شده در این مطلب می تواند حتی بسیار جذاب تر از حالت عادی جلوه نماید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید