چگونه میتوانید بینی بزرگ تان را با این ترفند ساده آرایشی کوچک و خوش فرم کنید؟!!!!

0

مرداد ۳, ۱۳۹۵
متفرقه

25 بازدید

بینی بزرگ
بینی بزرگ

چگونه میتوانید بینی بزرگ تان را با این ترفند ساده آرایشی کوچک و خوش فرم کنید؟!!!!

مقدمه:دوستان عزیز  ترفندهای آرایشی بسیاری برای اصلاحات مشکلات صورت تان وجود دارد. در این مقاله شما را با ترفند آرایشی برای کوچک کردن بینی بزرگ تان آشنا می کنیم.
با آرایش بینی بزرگ تان را کوچک و خوش فرم کنید
هر کسی ترجیح می‌دهد حداقل یک بخش از بدن خودش را از چشم دیگران پنهان کند، اما پنهان کردن بینی واقعا کار سختی است. خوش‌بختانه، رعایت کردن نکات آرایشی می‌تواند به‌طور موثری بدشکلی بینی را به حداقل برساند و حالت نسبتا مناسبی به بینی بدهد. اگر چه تاثیر این روش دائمی نیست،‌ اما هزینه کمتری دارد و مضرات آن نسبت به عمل جراحی زیبایی کمتر است.
اولین نکته آرایشی برای پوشش دادن بدشکلی بینی، زیرسازی مناسب است
کارشناسان هنر آرایش، استفاده از زیرسازی مات که دو درجه تیره‌تر از زیرسازی همیشگی پوست شما باشد را در این موارد توصیه می‌کنند. ابتدا باید از هر دو طرف بینی، خط مستقیمی را به سمت پایین بکشید و یک خط نازک را روی پُل بینی ادامه بدهید. بعد باید زیرسازی تیره را خیلی خوب مخلوط کنید و زیرسازی مات را روی این قسمت‌ها پخش کنید. فراموش نکنید که همیشه باید از آرایش مات استفاده کنید تا درخشش روی پُل بینی را کاهش دهید.

روش دیگری که می‌توانید به کار بگیرید تا بینی شما کوچک‌تر به نظر برسد، این است که مرکز دید دیگران را به سمت ویژگی‌های دیگر صورت خودتان جلب کنید.

نتیجه گیری:کاربران محترم و گرامی به انتهای مطلب جدید بینی بزرگ رسیدیم .   برای این کار باید گونه‌های خودتان را با رُژگونه‌ای به رنگ‌های برنز یا رنگ‌های بر پایه قرمز، تیره کنید تا توجه دیگران را از بینی به سمت گونه‌ها بکشانید. استفاده از رُژ لب نسبتا براق نیز همین کار را برای شما انجام می‌دهد. همراه ما باشید.

گرد آوری: گیگر

منبع:beytoote


اموزش کوچیک کردن بینی بزرگ بینی بزرگ بینی بزرگ 2015 بینی بزرگ و عمل عمل جراحی بینی بزرگ عوارش خطرناک بینی بزرگ عوارض عمل بینی بزرگ قیمت جراحی بینی بزرگ کوچک کردن بینی بزرگ مزایای عمل بینی بزرگ

مطلب پیشنهادی


پدهای آرایشی

پدهای آرایشی را هر روز بشویید! درحالی که محتویات درون کیف‌های لوازم آرایش به‌طور متوسط …

لینک مطلب

پاسخ دهید