چگونه می‌توان با آی‌فون ۷ در حال شارژ، توسط هدفون سیم‌دار به موزیک گوش داد؟

0

همان طور که می‌دانید با حذف جک ۳.۵ میلی‌متری در آی‌فون ۷ و ۷ پلاس، تنها یک پورت ورودی در این دو هندست دیده می‌شود. آیا این کم شدن پورت‌ در آی‌فون هنگامی که می‌خواهیم همزمان گوشی را به شارژ بزنیم و از هدفون استفاده کنیم، برای ما مشکل ساز خواهد بود؟

توسط لوازم جانبی که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم، این عمل امکان‌پذیر است.

دانگل: Belkin Lightning Audio+Charge RockStar

شباهت زیادی به دانگل‌های video+charging گذشته اپل دارد. این دستگاه به شما این امکان را می‌دهد تا با متصل کردنش به آی‌فون، به دو پورت  Lightning یکی برای شارژ شدن و دیگری برای ورودی هدفون، دسترسی داشته باشید. یکی از پورت‌ها نقش پاور و دیگری نقش ورودی هدفون را به طور خودکار خواهد داشت. این دستگاه به زودی برای علاقه‌مندان به بازار عرضه خواهد شد.

پایه: iPhone Lightning Dock

کمپانی اپل داک iPhone Lightning را با رنگ‌های جدید نقره‌ای، رز گلد، طلایی و مشکی به‌روزرسانی کرده است تا با آی‌فون‌های جدید سازگار باشد. موضوعی که این دستگاه را بسیار خاص می‌کند، حمل بسیار راحت و آسانش است. توسط این داک شما از دو پورت Lightning و جک ۳.۵ میلی‌متری بهره خواهید برد و می‌توانید در جاهای مختلف از آن استفاده کنید.

apple-iphone-dock-1

گوش دادن به موزیک توسط این ابزارها چگونه خواهد بود؟

بدون شک پرداخت پول برای چیزی که تا پیش از این به رایگان در اختیارتان قرار داشت، خوشایند نخواهد بود. اما به هر حال این گامی است که اپل برداشته است و استفاده از آن هزینه‌هایی دارد. شما می‌توانید از ابزار‌هایی که در بالا معرفی شد برای شنیدن موزیک در هدفون استفاده کنید و یا از هدفون‌های بدون سیم بهره ببرید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید