چگونه می توان در بازی Fallout 4 یک عقرب جهش یافته را به عنوان یار همراه بر گزید؟!

0

چگونه می توان در بازی Fallout 4 یک عقرب جهش یافته را به عنوان یار همراه بر گزید؟!

شاید شما هم جزو آن دسته از گیمر هایی باشید که از زمان عرضه شدن بازی Fallout 4 به بازار تمامی زمان های مربوط به اوقات فراغت خود را با این بازی و در دنیای پسا آخرالزمانی آن سپری می کنید. اگر این گونه است احتمالاً تا کنون با همراه اصلی خود در این بازی که یک سگ با وفای بسیار کارآمد است کاملاً خو گرفته اید. اما شاید در میان علاقمندان بازی فال آوت 4 کسانی هم پیدا شوند که اکنون از همراهی با این سگ وفادار حسابی خسته شده باشند و دلشان هوای یار همراه جالب تر و هیجان انگیز تری را کرده باشد. خبر خوب برای این دسته از گیمر ها این است که می توانند تقریباً هر جانوری که در بازی فال آوت 4 ملاقات کرده اند را به عنوان یار همراه برگزیده و از همراهی آن ها بهره مند شوند!

در واقع فرآیند مذکور به موجب نصب یک ماد جدید بر روی بازی فال آوت 4 برای علاقمندان این اثر فراهم خواهد شد. ماد جدیدی به نام Creature Follower ESP Version که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با تمام جانوران عجیب و غریب حاضر در دنیای فال آوت 4 که تمامی آن ها موجوداتی مهاجم و خطرناک محسوب می شوند، دوست شده و از حضور آن ها در کنار خود به عنوان یار همراه بهره بگیرید. البته به مدد نصب این ماد بر روی بازی خود تنها می توانید یکی از این موجودات را با خود همراه سازید و امکان بهره بردن از آن ها به شکل فله ای و در قالب یک ارتش بزرگ وجود ندارد! با این حال نکته ی جالب قضیه این جاست که یار همراه جدید شما جای یار قدیمی و همیشگی یعنی سگ با وفایتان را نخواهد گرفت و شما می توانید در کنار بهره بردن از توانایی های متعدد سگ، از حضور یار همراه جدید نیز در کنار خود بهره ببرید (یعنی استفاده از دو یار همراه در یک زمان واحد و به شکل توامان).

 fallout4

یار همراه جدید شما همان گونه که ذکر شد می تواند تمامی موجودات عجیب و غریب ساکن در دنیای آخر الزمانی بازی فال آوت 4 را شامل شود. موجوداتی نظیر سگ های جهش یافته، عقرب های غول پیکر ، چنگال مرگی های ستیزه جو ، گوریل های بزرگ و خطر ناک و همچنین سایر جانوران حاضر در این بازی که ملاقات با آن ها مو را به تنتان سیخ خواهد کرد! در واقع به مدد نصب این ماد جدید و اضافه گشتن یار همراه عجیب و غریب دوم به تیم خود، شما می توانید هر فعالیتی که پیش از این با سگ با وفای خود انجام می دادید را با این موجودات جالب و غول پیکر هم انجام دهید. البته این امر شامل حال صحبت ها و درد و دل کردن های شما با سگ با وفایتان نمی شود و تنها مواردی نظیر دادن فرمان حمله ، دستور جستجو و یا سایر موارد مشابه را در بر می گیرد. در کل می توان گفت که بهره گیری از این ماد جدید و استفاده کردن از دو یار همراه (که یکی از آن ها می تواند موجود جهش یافته ی غول پیکری از دنیای فال آوت 4 باشد) این امکان را به گیمر های علاقمند به بازی فال آوت 4 می دهد که بتوانند گیم پلی کاملاً متفاوتی را در این بازی تجربه نمایند و تجربه ی خود از گشت و گذار و مبارزه در دنیای پر خطر فال آوت 4 را از آن حالت تکراری و یکنواخت سابق خارج سازند. پس اگر به انجام این تجربه ی جدید علاقه مند شده اید می توانید ماد Creature Follower ESP Version را دانلود کرده و آن را بر روی بازی فال آوت 4 خود نصب کنید تا بتوانید از حضور یار همراه جدید و جالبی در کنار خود بهره ببرید.  

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید