چگونه نیاز جنسی خود را رفع کنم؟

0

از زمان بلوغ، نیاز جنسی در فرد به وجود می آید و اسلام هم تنها راه رفع آن را ازدواج می داند و…

پرسش: از زمان بلوغ، نیاز جنسی در فرد به وجود می آید و اسلام هم تنها راه رفع آن را ازدواج می داند و در عرف ما ازدواج یک پسر حدود 26 سالگی است و این در حالی است که معمولا در 15 سالگی فرد به بلوغ می رسد و استمنا هم که حرام هست و هرچه هم راه حل ارایه دهید که شهوت از انسان دور باشد باز هم در طول 10 سال نیاز جنسی به اوج خود می رسد حال شما بگویید من که یک پسر18 ساله هستم چگونه نیاز خود را رفع کنم؟

چگونه نیاز جنسی خود را رفع کنم؟

پاسخ: خالق بشر که بهتر از هر کسی به نیازهای بشر و چگونگی تامین اعتدالی آنها آگاه است برنامه ی كنترل و هدایت صحیح غرائز را به ما دستور داده نه تفریط و كشتن آنها و نه افراط. غرائز اگر در حد خود و به شكل صحیح ارضا شود سبب كمال انسان خواهد بود. نیاز به غذا یک نیاز طبیعی است اما چگونگی ارضای آن مهم است همانطور که هر غذایی را نمی توان خورد چون ممکن است برای سلامت مضر باشد و به هر میزان نمی توان خورد چون افراط و پرخوری مضر است و از طرف دیگر تفریط هم درست نیست و موجب سوء تغذیه و بیماری می شود ، غریزه جنسى هم مانند غریزه گرسنگی و نیاز به غذا ، یكى از غرائز طبیعى انسان است و یكى از نعمت‏هاى خدادادى به بشر است. آنچه ما بر اساس دستور خداوند انجام می دهیم برآوردن این نیاز و غریزه به نحو درست و بدون افراط و تفریط است لذا همانطور که در مورد غذا خوردن باید کنترل کرد که چه بخوریم و چه نخوریم و اینکه چه مقدار بخوریم و بیش از آن نخوریم در مورد غریزه جنسی هم باید کنترل کرد لذا در اسلام همانگونه که با افراط و ارضای غریزه جنسی از هر راهی مخالفت شده و راه درست و کنترل شده برای آن معرفی کرده با تفریط یعنی رهبانیت و تارک دنیا شدن هم مخالفت و مقابله شده است. اگر انسان قوای جنسی را تحریك كند نیاز به پاسخگویی پیدا می شود و تنها راه درست و سالم آن هم ازدواج است متاسفانه امروزه از یک سو شهوت و غریزه جنسی به شکل افراطی و وحشتناکی تحریک میشود (عكس ها و سایت های مستهجن ، نگاه نامشروع به افراد نامحرم و …. که همگی از نظر شرع حرامند) و از سوی دیگر راه ارضای صحیح آن را با سخت گیریها و یا آداب نادرست مانند همین بالا بردن سن ازدواج، بر روی خود بسته ایم بعد شاکی می شویم که چه باید بکنیم شما این رسم نادرست را بشکنید و زودتر ازدواج کنید .یا باید خود را برای ازدواج مهیا كرد و یا از تحریك قوای جنسی خود پرهیز کرد تا هر چه زودتر شرایط ازدواج فراهم شود. موفق باشید.

براي عضويت در خبرنامه ني ني بان و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.

لینک مطلب

پاسخ دهید