چگونگی توزیع کتاب‌های تک جلدی برای معلمان غیر دولتی

0

مدیر کل دفتر تالیف کتب درسی وزارت آموزش و پرورش گفت: چنانچه معلمان از طریق سامانه موفق به دریافت کتاب تک جلدی نشده باشند، ادارات کل این امکان را برایشان فراهم می‌کند.

لیدا نیک‌روش مدیر کل دفتر تالیف کتب درسی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی ؛ پیرامون چگونگی دریافت کتاب‌های درسی تک جلدی ویژه معلمان غیر دولتی و یا افرادی که امکان ثبت نام در سامانه را ندارند، گفت: سعی شده تا طیف گسترده‌ای از افراد امکان دسترسی به سامانه به نشانی www.irtextbook.ir را داشته باشند.

وی ادامه داد: چنانچه این امکان فراهم نشد معلمان می‌توانند کتاب‌های درخواستی را به مدیر مدرسه منعکس کرده تا از طریق ادارات کل آموزش و پرورش به آنها تحویل داده شود.

مدیر کل دفتر تالیف کتب درسی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد:‌ در تهران معلمان می‌توانند آمار کتاب‌های درخواستی را به مناطق اعلام کنند تا امکان دسترسی هرچه سریع‌تر برایشان فراهم شود.

نیک‌روش با بیان اینکه روند دسترسی به کتاب‌ها از این طریق تسریع شده و زمان زیادی به منظور تکمیل روند اداری آن صرف نمی‌شود، یادآور شد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده هیچگونه مشکلی در خصوص توزیع کتاب بین معلمان و دانش آموزان ایجاد نمی‌شود.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید