«ژوله» بازیگر تئاتر می‌شود

0

گیگر:

بازیگران نمایش «دوباره اون آهنگ رو بزن سَم» معرفی شدند.

«دوباره اون آهنگ رو بزن سَم» نام نمایشی به نویسندگی وودی آلن و کارگردانی داود بنی اردلان است که برای اولین‌بار در ایران از ٢٢ تیرماه در تالار حافظ روی صحنه می‌رود.

طبقه اعلام روابط عمومی این نمایش، داود بنی‌اردلان برای دومین‌بار نمایشنامه‌ای از وودی آلن را کارگردانی می‌کند و امیر مهدی ژوله، الناز حبیبی، پژمان جمشیدی، اندریا نوشاد و بهاره رهنما از بازیگران آن هستند.

این نمایش درباره آلن ـ منتقد سینما ـ است که به همفری بوگارت بازیگر شناخته شده‌ی سینما علاقه‌مند است، به شکلی که در طول این نمایش افکار آلن را با صدای همفری بوگارت می‌شنویم.

سایر عوامل گروه عبارتند از نویسنده: وودی آلن، مترجم: محمدرضا اوزار، طراح و کارگردان: داود بنی‌اردلان، مجری صحنه: سعید غفاری، طراح لباس: مریم اقائی، مدیر تولید: نیما محبی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: لیلا جعفری، مشاور رسانه‌ای: غزال نوروزی و مدیر تبلیغات و روابط عمومی: علی ژیان.

پیش فروش بلیت این نمایش از تاریخ پانزدهم تیرماه در سایت تیوال آغاز می‌شود. علاقه‌مندان برای تماشای نمایش از ٢٢ تیر می‌توانند مهمان تالار حافظ واقع در خیابان انقلاب بعد از پل حافظ، کوچه شهریار روبروی تالار وحدت شوند.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید