کاربران Google Photos از مرز ۱۰۰ میلیون نفر گذشتند

0

Google Photos

Google Photos

آبان ۲, ۱۳۹۴
اخبار تکنولوژی, ویژه

20 بازدید

google-photos-app-7407.0.0.0

کاربران Google Photos از مرز ۱۰۰ میلیون نفر گذشتند

برنامه اختصاصی اشتراک تصویر گوگل است که در عمر کمتر از نصف سال خود توانسته از مرز ۱۰۰ میلیون کاربر فعال در هر ماه عبور کند. اپ Google Photos برای هر دو سیستم عامل IOS و Android منتشر شده و حتی از طریق وب نیز می توان به آن دسترسی داشت. گفتنی است این برنامه را شرکت +Google در ماه May منتشر کرد. می توان گفت سادگی و در عین حال داشتن تمام ویژگی های اپ های مشابه مانند DropBox، Flicker و iCloud دلایل اصلی پیشرفت سریع این برنامه هستند.

Google-Photos-icon-logo

شاید در نگاه اول رسیدن به مرز ۱۰۰ میلیون کاربر فعال برای اپلیکیشنی که غول دنیای تکنولوژی یعنی گوگل پشت آن ایستاده کار آسانی به نظر برسد اما در واقع این چنین نیست. برای مثال Instagram که برنامه اشتراک گذاری اختصاصی فیس بوک است در سال ۲۰۱۰ توانست در بازه زمانی ۲ سال و نیم به چنین آماری دست پیدا کند. Pinterest و Twitter نیز پس از ۵ سال توانستند این رکورد را بزنند. باید گفت در دنیای اپلیکیشن ها، کمتر کسی حاضر است خود را به سرعت با جدیدترین برنامه های شبکه های اجتماعی وفق دهد و این یکی دیگر از سختی های راه Google Photos برای رسیدن به این جایگاه بوده است.

گوگل اطلاعات جالبی نیز در مورد Google Photos منتشر کرده است. برای مثال به لطف قابلیت Auto-upload این برنامه تا به این لحظه ۳٫۷۲۰ ترابایت در مصرف حافظه کاربران صرفه جویی کرده است.

گردآوری:گیگر

منبع:gooyait

دوستان عزیز اگر مطلب وب سایت برای شما مفید بوده است لطفا وب سایت گیگر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


Google Photos Google Photos 2016 Google Photos چیست آموزش تصویری google photo آموزش رایگان Google Photos آموزش کامل و جامع google photo ترفندهای جدید google photo دانلود نرم افزار گوگل photos کاربرد Google Photos نحوه ی استفده از Google Photos نرم افزار Google Photos

لینک مطلب

پاسخ دهید