کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی برای تقدیر از کشتی‌گیر ملی‌پوش + عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، یونس سرمستی کشتی‌گیر اهل شهرستان ملکان، مدال‌های برنز نوجوانان جهان و آسیا و مدال طلای جوانان جهان را در کارنامه دارد و سال گذشته در اولین حضورش در رده سنی بزرگسالان، مدال برنز وزن اول کشتی آزاد را از آن خود کرد و تا چند روز دیگر هم به عنوان نماینده وزن 57 کیلوگرم کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا راهی تایلند خواهد شد.
چندی پیش وی از بی‌توجهی مسئولان ورزش این شهر گلایه کرده بود که پس از این موضوع مسئولان ورزش شهرستان ملکان نسبت به آن واکنش نشان دادند و از این کشتی‌گیر با کارت هدیه 100 هزار تومانی تقدیر کردند!

 کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی برای تقدیر از کشتی‌گیر ملی‌پوش + عکس

سرمستی در این باره گفت: بعد از یک سال مسئولان ورزش ملکان از من تجلیل کردند، اما در شان یک ورزشکار نبود. هیچ انتظاری از مسئولین آذربایجان ندارم و فقط به عشق همشهریانم و خوشحال کردن دل خانواده‌ام کشتی می‌گیرم. در حالی‌ که چند روز دیگر عازم مسابقات آسیایی هستیم با این تقدیر به من روحیه دادند! این مبلغ هزینه یک روز یک ورزشکار حرفه‌ای هم نیست.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید