کارت گرافیک دو هسته ای از PowerColor در راه است (بر اساس ستاره قطبی!)

0

کارت گرافیک دو هسته ای از PowerColor در راه است (بر اساس ستاره قطبی!)

شرکت PowerColor از جمله تولید کنندگان جهانی در زمینه کارت گرافیک است.این برند از دوستان قدیمی و بسیار نزدیک به غول قرمز سیلیکون جهان،AMD است. PowerColor تنها یک تولید کننده کارت گرافیک ساده نیست.این کمپانی در بسیاری از امور تحقیقاتی AMD در زمینه بردهای دیجیتال همکاری کرده و همچنین یکی از اولین تولید کنندگان بردهای Dual GPU است.

 

کارت گرافیک های سری DEVIL از PowerColor را گاها کارت گرافیک های تشکیل می دهند که از دو سیلیکون بر روی یک برد بهره می برند.به عبارت ساده،PowerColor در برخی از مدل های سری DEVIL کارت گرافیک هایی را تولید کرده است که به مانند پیکربندی CrossFire دارای توانی دو برابر هستند.خنک کننده و ظاهر کارت گرافیک های DEVIL همواره مورد توجه کاربران قرار دارد.

اما PowerColor به تازگی تصویری ساده را به نمایش گذاشته است که نشان از یک محصول جدید برای خانواده DEVIL دارد.یک کارت گرافیک جدید در راه است و ظاهرا این غول دو هسته ای جدید از سیلیکون های ستاره قطبی (احتمالا P10) برخوردار است.این خبر در شرایطی اعلام شده است که هنوز تصاویر و اطلاعاتی از کارت گرافیک های سفارشی RX400 بدست نیامده و در ابتدا،نسخه های مرجع از RX480 به فروش خواهند رسید.آیا DEVIL جدید نیز یک کارت گرافیک دو هسته ای است؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید