کارت گرافیک نسل آینده AMD و اجرای بازی Hitman 2016 با DirectX 12

0

کارت گرافیک نسل آینده AMD و اجرای بازی Hitman 2016 با DirectX 12

معماری Polaris برای کارت های گرافیکی نسل آینده AMD مورد تائید قرار گرفته و در حاشیه مراسم Capsacin اولین محصول از این خانواده روی یک سیستم گیمینگ مورد استفاده قرار گرفت. از سوی دیگر اولین بازی تولید شده بر پایه DirectX 12 روی سیستم گیمینگ AMD اجرا و کیفیت تصویر بی نظیر در کنار جزئیات گرافیکی متفاوت را ارائه داد. بازی Hitman 2016 بر پایه DX12 طراحی و تولید می شود و برای بهره مندی از تمام جزئیات باید از سیستم عامل ویندوز ۱۰ به همراه کارت گرافیک سازگار با DX12 استفاده کنید.

 

حضور جدیدترین نسخه از خروجی های تصویری شامل DisplayPort 1.3 و HDMI 2.0a در اسلات اول کارت و وجود تنها یک پورت DVI در اسلات دوم به عنوان مشخصات ظاهری اصلی کارت گرافیک نسل آینده AMD مشاهده می شود. کارت گرافیک به احتمال فراوان پرچمدار نسل آینده AMD که در مراسم Capsacin مورد استفاده قرار گرفته، خنک کننده ای دو اسلاتی دارد که نوع آن مشخص نیست. به نظر می رسد همانند پرچمداران چند سال اخیر انویدیا، با خنک کننده بادی به همراه یک یا دو عدد فن در نسخه مرجع AMD روبرو شویم.

 

کارت گرافیک نسل آینده AMD با معماری Polaris

 

خروجی تصویر DisplayPort 1.3 قادر به ارائه کیفیت تصویر 5K (وضوح تصویر ۲۸۸۰×۵۱۲۰ پیکسل) با نرخ تازه سازی ۶۰ هرتز خواهد بود و تمامی کارت های گرافیک معماری Polaris قادر به پشتیبانی از خروجی تصویر DisplayPort 1.3 هستند. وضوح تصویر 4K با HDR می تواند ۶۰ هرتز را ارائه دهد که این میزان در حالت SDR به ۱۲۰ هرتز افزایش می یابد. کارت گرافیک (به احتمال فراوان پرچمدار) AMD مجهز به پردازنده گرافیکی با معماری Polaris، بازی Hitman 2016 را با وضوح تصویر  ۱۴۴۰×۲۵۶۰ پیکسل و تنظیمات Ultra با بیش از ۶۰ فریم در ثانیه اجرا می کند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید