کارت گرافیک های جدید ایسوس در خانواده انویدیا رونمایی شدند

0

کارت گرافیک های جدید ایسوس در خانواده انویدیا رونمایی شدند

تب و تاب عرضه و مدل های متنوع از کارت گرافیک ها،همچنان ادامه دارد.از سویی شاهد نبرد سنگین بین دو کارت گرافیک GTX1060 و RX480 هستیم؛از سوی دیگر کمپانی های تولید کننده کارت گرافیک،نسخه های رنگارنگ و متنوع از سیلیکون های جدید را رونمایی و عرضه می کنند.

 

ASUS GTX1070 DUAL

ایسوس نیز نسخه جدیدی از کارت گرافیک های سفارشی خود،مبتنی بر ایسوس را معرفی و روانه بازار کرده است. ASUS GeForce GTX 1070 DUAL محصول جدید این کمپانی است که از یک کولر به همراه دو فن بهره می برد.این کولر دارای فن های Wing-Blade است که فشار هوا را به طور چشمگیری افزایش می دهد.فرکانس هسته در این محصول،1582~1771 مگاهرتز است.ظاهرا مدار چاپی شباهت های بسیاری به نسخه STRIX دارد.یک رابط تغذیه 8 پین نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

8 گیگابایت حافظه اختصاصی،رابط حافظه 256 بیتی،استفاده از قطعات الکترونیکی Super Alloy Power II،وجود دو پورت HDMI به منظور پوشش تجهیزات VR،پشتیبانی از NVIDIA ANSEL و هماهنگی با مادربرد ASUS X99-A II از دیگر ویژگی های آن است.

ASUS STRIX GTX1060

و اما نسخه STRIX از کارت گرافیک GTX1060 نیز رونمایی شده است.سیلیکون GP106 اینبار در کارت گرافیک های قدرتمند STRIX نصب گشته است.این محصول نیز از خنک کننده اختصاصی DirectCU III بهره می برد که سامانه دیودهای نورانی AURA RGB نیز برای آن لحاظ شده است.یک رابط تغذیه 8 پین،وظیفه انتقال جریان اصلی را بر عهده دارد.مدار فاز این محصول از آرایش 6+1 بهره برده و امکان ضعیف بودن نسخه های 3 گیگابایتی وجود دارد.تصاویر اولیه حاکی از آن است که این کارت گرافیک در نسخه 6 گیگابایتی است.

به مانند گذشته،اورکلاک ایسوس در دو مرحله Gaming و OC انجام پذیرفته است.در حالت OC شاهد فرکانس پایه 1645 مگاهرتز و حالت افزایشی نیز فرکانس 1873 مگاهرتز را به نمایش می گذارد.به زودی منتظر نسخه های سفارشی ASUS در سیلیکون های GP106 و Polaris باشید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید