کارت گرافیک های Colorful و Inno3D هم خود نمایی کردند!

0

کارت گرافیک های Colorful و Inno3D هم خود نمایی کردند!

تمامی اخبار سخت افزاری این روزها به کارت گرافیک های جدید مربوط است.تصاویر و اطلاعات سطحی از بسیاری برندها منتشر شده است.ما نیز با جمع آوری آنها،به سرعت مطالب را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.پس بدون مقدمه به سراغ قسمت سوک کارت گرافیک های پاسکال در امروز می رویم.با ما همراه باشید.

 

Colorful

Colorful برندی چینی است که در یک سال گذشته تولیدات خود را به کشورهای دیگر جهان نیز توسعه داده است.این برند ساعاتی پیش تصاویری از کارت گرافیک اختصاصی خود تحت عنوان iGameGTX1080 X-TOP-8G را منتشر کرد.در ابتدا شاهد ظاهر نسبتا تکراری در این کارت گرافیک هستیم.منظور از تکراری،شباهت با دیگر تولیدات همین برند است.یک کولر پر زرق و برق به همراه 3 فن بر روی آن موجود است.خروجی های این کارت گرافیک نسبتا بزرگ شامل DP پورت،DVI و پورت های HDMI 2.0/1.4 است.2560 هسته CUDA،دو رابط 8 پین تغذیه،فرکانس حافظه 10010 مگاهرتز،رابط حافظه 256 بیتی و 8 گیگابایت حافظه اختصاصی از جمله دیگر مشخصات آن است.اما در مهمترین قسمت یعنی فرکانس هسته،شاهد فرکانس 1708 در حالت پایه و 1847 مگاهرتز در حالت افزایشی هستیم.

این کمپانی از فناوری خنک کننده I-MSD در این کارت گرافیک بهره برده است.بدین ترتیب که هیت سینک آلومینیومی تمامی PCB را به طور کامل پوشانده و موجب یکدستی حرارت می گردد. iGameGTX1080 X-TOP-8Gاز یک بدنه ماژولار بهره می برد.بدین ترتیب کاربران قادر به سفارشی ساختن ظاهر آن هستند.این کارت گرافیک نیز به فناوری LED-RGB مجهز گشته است که در زیبایی آن موثر خواهد بود.

InnoVISION Multimedia Limited

Inno3D نیز دو کارت گرافیک نسبتا بزرگ مبتنی بر GTX1080 را معرفی کرده است.متاسفانه تا کنون اطلاعات چندانی از این محصولات در دست نیست.اما نسخه GamingOC به همراه یک کولر قدرتمند،نشان از اورکلاکی تخصصی دارد. iChiLL3/4 اشاره به سیستم خنک کننده ای دارد که یکی از آنها دارای یک فن اضافی در بالا است.این فن که ظاهرا در سایز 5 سانتی متری است،در قسمت وسط کولر قرار دارد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید