کارت گرافیک های Palit و GAINWARD هم رونمایی شدند (به همراه آخرین اطلاعات از فرکانس)

0

کارت گرافیک های Palit و GAINWARD هم رونمایی شدند (به همراه آخرین اطلاعات از فرکانس)

این روزها از هر سو شاهد حمله کارت گرافیک های پاسکال خصوصا در مدل GTX1080 هستیم.از آنجایی که بسیاری از شما عزیزان به شدت علاقمند به مشاهده کارت گرافیک های جدید هستید،ما نیز دست به دنبال آخرین اطلاعات و تصاویر از این محصولات هستیم.یادتان باشد که زمان زیادی به کامپیوتکس 2016 و پوشش زنده “مجموعه سخت افزار” باقی نمانده است!

 

Palit

Palit از جمله تولید کنندگان میانی اما خوش قیمت سخت افزار است.این کمپانی دو کارت گرافیک GTX1080 را با نام های  GameRock و Jetstream را به نمایش گذاشته و در کامپیوتکس 2016 به طور کامل معرفی خواهد کرد. GameRock دارای ابعادی بزرگتر و به طبع خنک کننده کارآمد تری است.از مشخصات فنی تنها جزئیات ساده مانند 8 گیگابایت حافظه GDDR5X،رابط حافظه 256 بیتی و فرکانس موثر حافظه کمی بیش از 10 گیگاهرتز در دسترس است.اما با این وجود Palit اعلام کرده است که پرفورمنس این دو کارت گرافیک،تا 3 برابر بیشتر از پرچمدار نسل گذشته و تولید همین برند است.

GAINWARD

کمپانی GAINWARD نیز تا کنون 3 کارت گرافیک GTX1080 خود را معرفی کرده است.یکی از آنها،دقیقا به مشابه نسخه رفرنس بوده و تنها Rebrand شده است.اما دو مدل دیگر با نام های PHONIX GLH و PHONIX GS از جمله کارت های سفارشی بوده و تا حدودی دستخوش اورکلاک و کولرهای سفارشی شده اند.خانواده فونیکس دارای یک بایوس دوگانه بوده و از LED برای نمایش وضعیت دما استفاده می کنند. GAINWARD مدعی آن شده است که کولرهای جدید،تا دو برابر ساکت تر از مدل های پیشین بوده و عملکرد آنها در شرایط حرارتی نامتعادل نیز مورد آزمایش قرار گرفته است.

8 گیگابایت حافظه و رابط حافظه 256 بیتی در بین آنها مشترک است.اما نسخه های سفارشی فونیکس،دارای توان حرارتی 200 وات هستند.یعنی 20 وات بیشتر از نسخه مرجع.دو مدل GS و GLH هر دو دارای فرکانس هسته بدین شرح هستند:

در حالت پایه (Base) برابر با 1708 مگاهرتز و در حالت افزایشی (Boost) نیز 1847 مگاهرتز.این کارت گرافیک ها به خروجی های متنوع شامل HDMI،DVI-D و DP مجهز هستند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید