کارنامه نتایج اولیه استخدامی آموزش و پرورش امروز اعلام می‌شود

0

کارنامه نتیجه اولیه آزمون استخدامی پیمانی مشاغل آموزش پرورش برای کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون از امروز شنبه ۱۶ آبان بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی   اظهار داشت: کارنامه نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزش و پرورش سال 94 برای کلیه داوطلبان شرکت کننده یا به عبارت دیگر حاضرین جلسه آزمون امروز شنبه 16 آبان ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

وی افزود: بر اساس شرایط و حدنصاب تعیین شده توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و همچنین آموزش و پرورش داوطلبانی که حد نصاب نمره علمی تایید شده را کسب کرده‌ باشند و در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزش و پرورش  قرار گرفته باشند، ضرورت دارد به منظور ثبت نام در سایر مراحل گزینش برابر با برنامه زمانی مربوط که اعلام می‌شود، اقدام کنند.

 

توکلی در ادامه گفت: برای شرکت در این آزمون 178 هزار و 53 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 100 هزار و 124 نفر زن و 77 هزار و 929 نفر مرد هستند که از این تعداد ، 147 هزار و 618 نفر در جلسه حاضر و 30 هزار و 435 نفر غایب بودند . که از حاضرین 83 هزار و 75 نفر زن  و 64 هزار و 543 نفر مرد بودند. 

وی در پایان گفت: تاریخ و محل بررسی مدارک از طریق سایت آموزش و پرورش به اطلاع معرفی شدگان این آزمون خواهد رسید. 

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید