کارگردان و نقش اول مجموعه فیلم های جیمز باند از این پروژه جدا شدند

0

کارگردان و نقش اول مجموعه فیلم های جیمز باند از این پروژه جدا شدند

سم مندس کارگردان انگلیس  برنده جایزه اسکار و کارگردان دو فیلم قبلی مجموعه فیلم های جیمز باند،یعنی اسکای فال و اسپکتر، طی خبری اعلام کرد که کارگردان فیلم بعدی این مجموعه نخواهد بود. طبق گزارش گاردین مندس گفته است ساختن فیلم های جیمز باند یک ماجراجویی فوق العاده برایش بوده و او هر لحظه از آن را دوست داشته است. اما اکنون زمان آن رسیده است که کارگردان دیگری این کار را انجام دهد.

همچنین وی در ادامه گفت که یک داستان پرداز است و دوست دارد داستان های تازه ای با شخصیت های جدید روایت کند. فیلم اسکای فال که توسط این کارگردان کارگردانی شد به شخصیت بازیگر جمیز باند عمق بخشید، به طوری که این فیلم نظر مثبت بسیاری از منتقدان را به خود اختصاص داد اما در فیلم اسپکتر به کارگردانی مندس جیمز باند گویا دوباره به حال و هوای کلاسیک خود بازگشت و توجه زیادی به شخصیت بازیگر جیمز باند نشد.

پیش از این نیز دنیل کریگ بازیگر فیلم های اخیر جیمز باند از جمله  اسکای فال و اسپکتر گفته بود که در فیلم بعدی جیمز باند بازی نخواهد کرد.ما در طی انتشار یک مطلب افرادی  که می شد گفت برای بازی در نقش جیمز باند مناسب هستند را بررسی کردیم. اما عده ی زیادی از تام هیدلستون و ادریس البا به عنوان بازیگر بعدی نقش جیمز باند یاد میکنند. البته هنوز در این که دنیل کریگ بازیگر بعدی جیمز باند خواهد بود یا نه شبهاتی وجود دارد. سم مندس در همین مورد  اشاره کرد، تنها کسی که تصمیم میگیرد بازیگر بعدی نقش جیمز باند چه کسی از بین علاقه مندان خواهد بود،تهیه کننده این مجموعه یعنی باربارا بروکولی است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید